Hlavní obsah stránky

Vega 752 SXH GCV 5in1

Zahradní motorová sekačka Vega 752 SXH GCV 5in1 se záběrem sečení 51 cm vyniká ve vyšší střední třídě sekaček designem, zpracováním i výbavou. Disponuje centrálním nastavením výšky sekání od 25 do 75 cm, zadním i bočním výhozem i mulčovací záslepkou.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Zahradní motorová sekačka Vega 752 SXH GCV 5in1 se záběrem sečení 51 cm vyniká ve vyšší střední třídě sekaček designem, zpracováním i výbavou. Disponuje centrálním nastavením výšky sekání od 25 do 75 cm, zadním i bočním výhozem i mulčovací záslepkou. Nechybí ani objemný 70l koš na trávu. Sekačka má vysokou kapacitu sekání a bude ideální při sekání středně velké až velké travnaté plochy.

Klíčové vlastnosti
  • šířka sečení 51 cm
  • výkon motoru 4 HP
  • centrální nastavení výšky 25 - 75 mm
  • rychlost pojezdu 4 km/hod.
  • objem koše 70 l

Benzínová sekačka Vega 752 SXH GCV

Zahradní benzínová sekačka 752 SXH GCV od výrobce Vega je vybavena ocelovým skeletem a pohání ji silný motor Honda OHC série GCV s výkonem 6 PS (HP) s inteligentním systémem ReadyStart. Ten nepotřebuje ruční čerpání paliva pomocí primeru a ani nastavení sytiče motoru při studeném startu, a tak se vám bude velmi snadno startovat. Další důležitou vlastností je vysoký kroutící moment 9,4 Nm. sekačka Vega 752 SXH GCV

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon2745,28 W
Šíře záběru51 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše70 l
Maximální výška sečení75 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky VeGA

Všechny sekačky VeGA