Hlavní obsah stránky

VeGA 46 HWXV 6in1 0146HWXV

Benzínová sekačka Vega 46 HWXV vám pomůže k dokonale střiženému trávníku podle vašich představ. Jejím ostrému noži se šířkou záběru 46 cm neunikne žádné stéblo.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Benzínová sekačka Vega 46 HWXV vám pomůže k dokonale střiženému trávníku podle vašich představ. Jejím ostrému noži se šířkou záběru 46 cm neunikne žádné stéblo.

Klíčové vlastnosti
  • výška sečení 25-80 mm
  • objem koše 70 l
  • šířka záběru 46 cm
  • pojezd
  • mulčování
  • boční nebo zadní výhoz

Benzínová sekačka Vega HWXV

Velkou předností této sekačky je flexibilita. Vega HWXV umí sbírat posečenou trávu do koše, zvládne mulčovat přerostlou trávu a to vše s nastavitelným pojezdem v rozmezí 3-4 km/h. Sběrný 70l koš vám bude signalizovat jeho naplnění. Navíc se s ní pohodlně manipuluje díky ergonomicky měkčené rukojeti.

Benzínová sekačka Vega HWXV
Výkonný stroj

Benzínová sekačka Vega HWXV je poháněna silným čtyřtaktním motorem, díky kterému budete ušetřeni tahání kabelů za sekačkou a řešení přívodu elektřiny. Práci vám také usnadní automatický pojezd, který oceníte zejména při sekání trávy do kopce. Sekačku stačí jen nasměrovat, aby vyjela svah.

Benzínová sekačka Vega HWXV
Seká i mulčuje

Vyberte si jakou péči chcete trávníku věnovat. Zvolte výšku trávníku v rozmezí 25-80 mm a pusťte se do práce. Vybrat si můžete mezi klasickým sekáním s výhozem do koše, jehož objem činí až 70 l. Nebo můžete zvolit mulčování - kousky trávy budou rozsekány na menší částečky a vpraveny zpět do trávníku jako přírodní hnojivo. K dispozici máte možnost výhozu bokem nebo zadním deflektorem.

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon3730 W
Šíře záběru46 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše70 l
Maximální výška sečení80 mm

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky VeGA

Všechny sekačky VeGA