Hlavní obsah stránky

VeGA 424 SDX 5in1

Vega 424 SDX je benzínová sekačka střední třídy vhodná na malé a středně velké travnaté plochy. Sekačka má povedený design, kvalitní zpracovaní a v její výbavě najdete například mulčovací klín a boční výhoz.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Vega 424 SDX je benzínová sekačka střední třídy vhodná na malé a středně velké travnaté plochy. Sekačka má povedený design, kvalitní zpracovaní a v její výbavě najdete například mulčovací klín a boční výhoz.

Klíčové vlastnosti
  • nastavitelná výška sečení
  • výkon 2,94 kW
  • samostatný pohon
  • šířka sečení 41 cm
  • 55l sběrný koš
  • boční výhoz a mulčovací klín

Zahradní benzínová sekačka Vega 424 SDX

Rotační sekačka má samostatný pohon a bude ideálním pomocníkem při údržbě trávníku i na zahradě se svahem. Je vhodná i pro pozemky o velikosti 800 m². Sekačka je vybavena robustním ocelovým skeletem a objemným košem. Ten zajistí, že ho nebudete muset často vysypávat. Koš má objem 55 l a je možné sledovat jeho naplnění pomocí ukazatele náplně.

Motor sekačky Vega 424 SDX
Výkonný motor

Motor sekačky Vega 424 SDX má výkon 2940 W. Jedná se o čtyřtaktní motor s objemem 99 cm³. Motor není vybavený elektrickým startérem, takže je třeba k jeho nastartovaní využít tahacího startéru. Motor sekačky má relativně tichý chod, při sekaní hladina hluku nepřevyšuje 96 dB. Sekaní vám ulehčí samostatný pohon s rychlostí 4,4 km za hodinu.

Rukojeť sekačky Vega 424 SDX
Praktická výbava

Zahradní sekačka má šířku sečení 41 cm. Výška sečení je jednoduše nastavitelná mezi 25 a 75 mm. Rukojeť sekačky se dá sklopit a je vybavena ergonomickými měkčenými řídítky. V základní výbavě sekačky také najdete mulčovací klín a boční výhoz. Kvalitní plastová kola mají vepředu průměr 162 mm a vzadu 180 mm.

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon2940 W
Šíře záběru41 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše55 l
Maximální výška sečení75 mm

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky VeGA

Všechny sekačky VeGA