Hlavní obsah stránky

Riwall PRO RPM 5155

  • sekačka Riwall PRO RPM 5155
sekačka Riwall PRO RPM 5155

Multifunkční travní sekačka 4v1 s benzinovým motorem a pojezdem silný značkový motor o objemu 196 cm3 se systémem OHV, nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5. Velká nádrž na palivo pro dlouhé sekání bez přerušení velký záběr 51 cm, nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté nebo vlhké trávě, přední hřeben pro narovnání trávy a optimální proudění vzduchu pod sekačkou, tvarovaný široký žací nůž pro perfektní střih a sběr široký výhozový tunel zabraňující ucpávání vlhkou či přerostlou trávou, odolná francouzská převodovka GT Transmission s dlouhou životností.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuRiwall

Popis

Multifunkční travní sekačka 4v1 s benzinovým motorem a pojezdem silný značkový motor o objemu 196 cm3 se systémem OHV, nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5. Velká nádrž na palivo pro dlouhé sekání bez přerušení velký záběr 51 cm, nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté nebo vlhké trávě, přední

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon5400 W
Šíře záběru51 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše75 l
Maximální výška sečení90 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Sekačky Riwall

Všechny sekačky Riwall