Hlavní obsah stránky

Vega 51 HWXV 6in1

  • sekačka Vega 51 HWXV 6in1
  • sekačka Vega 51 HWXV 6in1
  • sekačka Vega 51 HWXV 6in1
sekačka Vega 51 HWXV 6in1

Zahradní sekačka VeGA 51 HWXV 6in1 nabízí sérii funkcí, které oceníte na každé zahradě, jako pojezd, sběr trávy do koše, boční výhoz, zadní výhoz, mulčování a variabilní změnu rychlosti pojezdu. Záběr sečení je u této sekačky 51 cm a její pohon zajišťuje motor VeGA OHV s výkonem 5 HP.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuVeGA

Popis

Zahradní sekačka VeGA 51 HWXV 6in1 nabízí sérii funkcí, které oceníte na každé zahradě, jako pojezd, sběr trávy do koše, boční výhoz, zadní výhoz, mulčování a variabilní změnu rychlosti pojezdu. Záběr sečení je u této sekačky 51 cm a její pohon zajišťuje motor VeGA OHV s výkonem 5 HP. Dominantou sekačky je červené barva, která je doplněná o moderní kola a koš o kapacitě 70 litrů, který informuje o míře naplnění praktickým ukazatelem.

Klíčové vlastnosti
  • ocelový skelet
  • 4taktní motor OHV VeGA
  • záběr sečení 51 cm
  • výška sečení 25-80 mm
  • 70litrový koš
  • funkce 6 v 1

Benzínová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1

Benzínovou sekačku s pojezdem VeGA 51 HWXV 6in1 spadající do vyšší střední třídy sekaček využijete na středních až velkých travnatých plochách. Dlouhodobou životnost zajistí robustní ocelový skelet. V rozmezí 25-80 mm lze centrálně nastavit výšku sečení. Kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích a nechybí ani ergonomicky tvarované měkčené madlo.

Benzínová sekačka VeGA 51 HWXV 6in1
Funkce, ze kterých si vybere každý

Výrobce u této sekačky sází na širokou variabilitu funkcí. Stroj dokáže sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, nebo vyhazuje trávu zadním i bočním deflektorem, který využijete na přerostlou trávu. Velkou předností sekačky VeGa je také možnost změny rychlosti pojezdu. Můžete si tak pohodlně nastavit rychlost sečení v rozmezí 3-4 km/hod.

Parametry

Typ sekačkyrotační
Maximální výkon3730 W
Šíře záběru51 cm
Druh pohonubenzínový
Objem sběrného koše70 l
Maximální výška sečení80 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sekačky VeGA

Všechny sekačky VeGA