Hlavní obsah stránky

Vampire: The Masquerade Swansong Xbox One

  • hra pro Xbox One Vampire: The Masquerade Swansong Xbox One
hra pro Xbox One Vampire: The Masquerade Swansong Xbox One

Nevěříte v existenci nadpřirozena, ale rádi byste viděli, jak funguje svět, kde nadpřirození tvorové jsou? V RPG Vampire: The Masquerade Swansong zavítáte do univerza, kde se na hřbitovech šourají zombie a v barech loví upíři, mezi něž se sami zařadíte. Upíří společenství v Bostonu potřebuje vaší pomoc.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNacon

Popis

Nevěříte v existenci nadpřirozena, ale rádi byste viděli, jak funguje svět, kde nadpřirození tvorové jsou? V RPG Vampire: The Masquerade Swansong zavítáte do univerza, kde se na hřbitovech šourají zombie a v barech loví upíři, mezi něž se sami zařadíte.

Upíří společenství v Bostonu potřebuje vaší pomoc. Vtělte se do některého ze tří starších upírů. Vyšetřujte, pracujte s možnostmi danými návrhem herního světa a především dělejte nesnadná rozhodnutí. Ta totiž nakonec rozhodnou o podobě velkolepého finále.

Hra je kompatibilní s konzolí Xbox Series X. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

ŽánrRPG
Věk od18 roků
Kompatibilita s Xbox Seriesano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Hodnocení PEGI18
Předobjednávkane

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Hry pro Xbox One Nacon