Hlavní obsah stránky

Mafia Trilogy Xbox One

Mafia, Mafia 2 a Mafia 3 pohromadě – to je Mafia Trilogy, která obsahuje komplet legendárních stříleček. Prožijte životy tří mafiánů ve třech érách minulého století a nechte se vtáhnout do dob organizovaného zločinu v Americe.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku2K Games

Popis

Mafia, Mafia 2 a Mafia 3 pohromadě – to je Mafia Trilogy, která obsahuje komplet legendárních stříleček. Prožijte životy tří mafiánů ve třech érách minulého století a nechte se vtáhnout do dob organizovaného zločinu v Americe.

Klíčové vlastnosti
  • tři hry
  • původní postavy
  • český dabing nebo titulky
  • 4K grafika

Akční hra Mafia Trilogy Xbox One

Mějte celou sérii her Mafia pohromadě díky jedinečné kolekci Mafia Trilogy. První díl je remakem Mafie z roku 2002, další díly jsou remasterované. Celkově se můžete těšit na grafiku plnou detailů ve vysokém rozlišení 4K. Užijte si přestřelky, jízdu dobovými auty a pulzující život ve třech amerických městech v minulém století.

Mafia Trilogy Xbox One
Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition je věrný remake původní verze z roku 2002, která okouzlila celý herní svět. Toto vydání se bude snažit zážitek ze hry ještě více umocnit. Čeká na vás vyladěná 4K grafika, výtečný hudební doprovod, nové herní prvky a videa, rozvinutější příběh a propracovanější postavy. Nebude chybět ani český dabing. Dočkáte se nových dopravních prostředků (motorky) a zbraní.

Mafia Trilogy Xbox One
Mafia 2: Definitive Edition

Návrat do mafiánského prostředí odehrávající se na přelomu 40. a 50. let v Empire Bay. Opět se jedná o silný příběh s filmově zpracovanými okamžiky. Rozhodně nebude nouze o akční přestřelky a automobilového honičky. I v této verzi se můžete těšit na český dabing. Hru si vychutnáte v kvalitě 4K, která se vyznačuje velmi detailně propracovaným životem ve městě. Navíc můžete vyzkoušet až 50 různých modelů automobilů.

Mafia 3: Definitive Edition

Závěrečný díl trilogie se odehrává v New Orleans roku 1968. Hlavním hrdinou je sirotek a veterán z Vietnamu Lincoln Clay, který se rozhodl pomstít smrt své náhradní rodiny. Třetí díl obsahuje velké množství možností při hraní. Je jen na vás, jaký styl pomsty zvolíte a jak bude vaše mafiánské impérium silné.

Hra je kompatibilní s konzolí Xbox Series X. Užijte si plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň.

Parametry

Žánrakční
Věk od18 let
ESRB ratingM
Česká lokalizaceplná lokalizace
Podpora 4Kano
Hodnocení PEGI18

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro Xbox One 2K Games