Hlavní obsah stránky

Wolfenstein Alt History Collection Xbox One

  • hra pro Xbox One Wolfenstein Alt History Collection Xbox One
hra pro Xbox One Wolfenstein Alt History Collection Xbox One

Wolfenstein Alt History Collection je edicí, která obsahuje The New Order, The Old Blood, The New Colossus a YoungBlood. Wolfenstein: The New Order se bude odehrávat ve fiktivním světě roku 1960 poté, co nacisté vyhráli druhou světovou válku.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBethesda

Popis

Wolfenstein Alt History Collection je edicí, která obsahuje The New Order, The Old Blood, The New Colossus a YoungBlood.

Wolfenstein: The New Order se bude odehrávat ve fiktivním světě roku 1960 poté, co nacisté vyhráli druhou světovou válku. Budete hrát za známého amerického válečného hrdinu se jménem B.J. Blazkowicz a budete muset udělat nemožné, zahájit protiútok proti nacistické moci, jež ovládá celý svět.

Podíváte se do Evropy, proniknete do nacistické pevnosti a budete bojovat proti legiím nepřátel. V tom všem nám budou pomáhat superzbraně, se kterými budete mít alespoň nějakou šanci uspět. Pokusíte se připravit vyšší rasu o její mocné zbraně, zlomit nacistické zlo a uvrhnout ho tak do propadliště dějin.

Wolfenstein: The Old Blood - píše se rok 1946 a

Parametry

Žánrakční
Digitální distribucene
Podpora 4Kano
Kompatibilita s Xbox Seriesano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od18 roků
Hodnocení PEGI18

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro Xbox One Bethesda

Všechny hry pro Xbox One Bethesda