Hlavní obsah stránky

Thrustmaster T-GT II Servo base

  • herní volant Thrustmaster T-GT II Servo base
herní volant Thrustmaster T-GT II Servo base

Základna Thrustmaster T-GT II Servo base pro Gran Turismo Sport nabízí unikátní nové technologie, které vám umožní předvídat chování vozu za všech podmínek na trati. Vysokorychlostní 40wattový bezkartáčový motor nové generace s vylepšenou technologií Force Feedback má výjimečně citlivou zpětnou vazbu s vysokou kapacitou točivého momentu a vytváří realistické 3D vnímání okolního prostředí s efekty odpružení a vibrací prostřednictvím sloupku řízení.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuThrustmaster

Popis

Základna Thrustmaster T-GT II Servo base pro Gran Turismo Sport nabízí unikátní nové technologie, které vám umožní předvídat chování vozu za všech podmínek na trati. Vysokorychlostní 40wattový bezkartáčový motor nové generace s vylepšenou technologií Force Feedback má výjimečně citlivou zpětnou vazbu s vysokou kapacitou točivého momentu a vytváří realistické 3D vnímání okolního prostředí s efekty odpružení a vibrací prostřednictvím sloupku řízení. Interní

Parametry

Počet tlačítek25
Force feedbackano
Pro PS4ano
Set s pedályne
Pro PCano
D-padne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Herní volanty Thrustmaster

Všechny herní volanty Thrustmaster