Hlavní obsah stránky

Logitech G29 Driving Force

Závodní volant Logitech G29 Driving Force se zpětnou odezvou přináší totální kontrolu a dokonalý zážitek z jízdy v jakékoliv závodní hře. Volant byl konstruován pro závodní herní tituly na konzole PS4, PS3 a PC.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLogitech

Popis

Závodní volant Logitech G29 Driving Force se zpětnou odezvou přináší totální kontrolu a dokonalý zážitek z jízdy v jakékoliv závodní hře. Volant byl konstruován pro závodní herní tituly na konzole PS4, PS3 a PC. Nastavitelné pedály, které jsou součástí volantu, jen posílí realistický pocit řízení.

Klíčové vlastnosti
  • určen pro PS4, PS3 a PC
  • ovládací prvky na volantu
  • zpětná odezva dvou motorů
  • kvalitní konstrukce
  • připojení USB portem

Herní volant Logitech G29 Driving Force

S herním volantem Logitech G29 Driving Force se budete cítit bezpečně i při rychlých manévrech. Závodní volant lze pevně připevnit ke stolu anebo prostřednictvím integrovaných úchytek či upevňovacích bodů pro šrouby ho lze připojit ke

Parametry

Počet tlačítek16
Force feedbackano
Pro PS4ano
Set s pedályano
Pro PCano
Pro PS3ano

Články k tématu

TechnologieTipy na dárky pro hráče

Chcete obdarovat hráče a nevíte, čím ho potěšit? Variant je mnoho, jelikož záleží na vkusu a hráčských preferencích. Přinášíme tipy na nejlepší dárky pro milovníky videoher.

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Herní volanty Logitech