Hlavní obsah stránky

Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

  • herní volant Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition
  • herní volant Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition
herní volant Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

Na míru šitý pro soutěže TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge Edition je opravdu výjimečným produktem, který byl navržen fanoušky automobilky legendárního vzpínajícího se koně. Závodní volant je replikou volantu použitého u vozů série 488 Challenge, které díky turbodmychadlu byly historicky nejvýkonnějšími motory Ferrari.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuThrustmaster

Popis

Na míru šitý pro soutěže TS-PC RACER Ferrari 488 Challenge Edition je opravdu výjimečným produktem, který byl navržen fanoušky automobilky legendárního vzpínajícího se koně. Závodní volant je replikou volantu použitého u vozů série 488 Challenge, které díky turbodmychadlu byly historicky nejvýkonnějšími motory Ferrari. Konečným výsledkem je replika skutečného volantu 488 Challenge v měřítku 9:10 (o průměru 12.6”/32 cm), potažený ručně šitým potahem vyrobeným ze stejného materiálu Alcantara, který byl použit u originálních volantů Ferrari.

Parametry

Počet tlačítek8
Force feedbackano
D-padano
Maximální úhel otáčení1080 °
Set s pedályne
Pro PCano
Bezdrátovýne
Produktové číslo2960798

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Herní volanty Thrustmaster

Všechny herní volanty Thrustmaster