Hlavní obsah stránky

TESLA QG600

Univerzální fritéza TESLA QG600 je multifunkční zařízení, které spojuje horkovzdušnou fritézu, otočný gril, troubu a sušičku ovoce do jednoho přístroje. Fritéza TESLA QG600 je také vybavena osvětleným vnitřním prostorem, který umožňuje pohodlnou kontrolu jídla během přípravy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESLA

Popis

Univerzální fritéza TESLA QG600 je multifunkční zařízení, které spojuje horkovzdušnou fritézu, otočný gril, troubu a sušičku ovoce do jednoho přístroje. Fritéza TESLA QG600 je také vybavena osvětleným vnitřním prostorem, který umožňuje pohodlnou kontrolu jídla během přípravy. S technologií dynamické cirkulace teplého vzduchu Heat2Flow můžete připravit jídla, která mají až o 85 % nižší obsah tuku ve srovnání s tradičním smažením. S pomocí digitálního panelu nastavíte čas a teplotu vaření nebo si můžete vybrat z 8 automatických programů.

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon2000 W
Hmotnost5,8 kg
Materiál nádobybez nádoby
Objem nádoby11 l
Časovačano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fritovací hrnce TESLA