Hlavní obsah stránky

TESLA AirCook DualZone Q450 XXL

  • Fritovací hrnec TESLA AirCook DualZone Q450 XXL
  • Fritovací hrnec TESLA AirCook DualZone Q450 XXL
Fritovací hrnec TESLA AirCook DualZone Q450 XXL

Máte slabost pro smažené pochoutky, avšak obáváte se jejich negativních vlivů na zdraví? Díky horkovzdušné fritéze TESLA již nemusíte mít obavy z nezdravých účinků spálených olejů nebo tukem nasáklých potravin. Užijte si hranolky, kuřecí maso či řízky přesně podle vaší chuti - křupavé zvenčí a jemně vláčné uvnitř.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTESLA

Popis

Máte slabost pro smažené pochoutky, avšak obáváte se jejich negativních vlivů na zdraví? Díky horkovzdušné fritéze TESLA již nemusíte mít obavy z nezdravých účinků spálených olejů nebo tukem nasáklých potravin. Užijte si hranolky, kuřecí maso či řízky přesně podle vaší chuti - křupavé zvenčí a jemně vláčné uvnitř. Využití rychlého dosažení optimální teploty a inovativní technologie dynamické cirkulace horkého vzduchu Heat2Flow zaručuje, že vaše pokrmy budou připravené velmi rychle a budou obsahovat až o 85 % méně tuku oproti tradičním smaženým jídlům.

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon2850 W
Hmotnost7 kg
Materiál nádobynepřilnavý povrch
Objem nádoby7,6 l
Časovačano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Fritovací hrnce TESLA