Hlavní obsah stránky

Lauben Air Fryer Oven 1500SB

Fritovací hrnec Lauben Air Fryer Oven 1500SB

S digitální horkovzdušnou troubou a fritézou Lauben Air Fryer Oven 1500SB s příkonem 1700 W si můžete na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Trouba nabízí 10 přednastavených programů, které jsou šité na míru konkrétním surovinám a nahradí několik domácích spotřebičů.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLauben

Popis

S digitální horkovzdušnou troubou a fritézou Lauben Air Fryer Oven 1500SB s příkonem 1700 W si můžete na svých oblíbených křupavých pokrmech pochutnat s čistým svědomím. Trouba nabízí 10 přednastavených programů, které jsou šité na míru konkrétním surovinám a nahradí několik domácích spotřebičů. Trouba funguje na principu 360° cirkulace horkého vzduchu, který jídlo ohřívá ze všech směrů a není tak třeba použít téměř žádný olej. Díky pachovému filtru můžete na nevábnou vůni, která běžně doprovází smažení a pečení zapomenout.

Parametry

Typ fritézyhorkovzdušná
Příkon1700 W
Časovačano
Materiál nádobynerez
Objem nádoby15 l
Vyjímatelná nádobaano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné