Hlavní obsah stránky

Tatratea Herbal 35% 0,7 l

  • likér Tatratea Herbal 35% 0,7 l
likér Tatratea Herbal 35% 0,7 l

Objevte, proč se z Tatratea stal nápoj oblíbený po celém světě. V každém doušku této unikátní lihoviny můžete cítit dokonale vyváženou chuť nejjemnějšího lihu, vysokohorských bylin, výběrového čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité horské vody.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuTatratea

Popis

Objevte, proč se z Tatratea stal nápoj oblíbený po celém světě. V každém doušku této unikátní lihoviny můžete cítit dokonale vyváženou chuť nejjemnějšího lihu, vysokohorských bylin, výběrového čaje, ovocných výtažků a destilátů, pravého cukru a pramenité horské vody. Tato varianta obsahuje extrakty z více než 30 bylin a nejlépe se hodí jako digestiv na závěr hostiny, neboť podporuje trávení. Tatratea navazuje na dlouhou tradici tatranských horalů, kteří si vyráběli svůj vlastní alkoholický nápoj nazývaný čaj.

Parametry

Obsah alkoholu35 %
Druh likérubylinný
Objem0,7 l

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Likéry Tatratea

Všechny likéry Tatratea