Hlavní obsah stránky

Seagarden Pure Marine Collagen 300 g

Přírodní produkt Seagarden Pure Marine Collagen 300 g

Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři - nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras. Čistý mořský kolagen je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSeagarden

Popis

Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři - nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras. Čistý mořský kolagen je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy. Díky 100% přírodnímu původu a naprosté čistotě vstupní suroviny má kolagen Seagarden velmi jemnou chuť a lze jej snadno rozmíchat v jakémkoli nápoji. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nemá léčivé účinky. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Čtěte pozorně informace na etiketě nebo v příbalovém letáku.

Parametry

Hmotnost300 g
Forma přípravkuprášek
BIOne

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné