48 %, 0,7 l, země původu Česká republikaHruškovice je druh ovocné pálenky, která se vyrábí z kvalitních hrušek odrůdy Williams. Tento destilát pochází z České republiky a je výsledkem pečlivého procesu, který klade důraz na výběr surovin a precizní výrobu.
Informace o Raspenava Distillery Hruškovice Williams ze sudu po Chardonnay 48 % 0,7
Popis
Hruškovice je druh ovocné pálenky, která se vyrábí z kvalitních hrušek odrůdy Williams. Tento destilát pochází z České republiky a je výsledkem pečlivého procesu, který klade důraz na výběr surovin a precizní výrobu.
Obsah alkoholu v této hruškovici dosahuje 48 procent, což zaručuje intenzivní a bohatou chuť. Po destilaci je pálenka uložena do sudů po víně Chardonnay, kde zraje po dobu třinácti měsíců. Toto zrání dodává destilátu jemné tóny vanilky, máslových sušenek a noblesní nádech dřeva, který doplňuje sladkou ovocnost zralých hrušek.
Výsledná chuť je plná a harmonická, s hladkým závěrem, který vyzývá k dalšímu ochutnání. Hruškovice je vyráběna bez přidaných barviv, aromat či dochucovadel, což zajišťuje, že v popředí stojí čistá chuť kvalitního ovoce. Celý výrobní proces zahrnuje troj až čtyřnásobnou destilaci, která zaručuje vysokou kvalitu a lahodnost destilátu.
Objem lahve činí 0,7 litru, což je vhodná velikost pro ochutnání i pro sběratele. Pálenka je určena pro ty, kteří ocení tradiční výrobu a jedinečné chutě, a zároveň hledají netradiční zážitek z konzumace ovocných destilátů.