Hlavní obsah stránky

Rapide Tex Waterproof Wash In 300 ml

  • Rapide Tex Waterproof Wash In 300 ml
Rapide Tex Waterproof Wash In 300 ml

Impregrační prostředek Rapide Tex Waterproof Wash In zajistí, že si vaše voduodpudivé materiály zachovají své skvělé outdoorové vlastnosti. Rapide Tex Waterproof Wash In je vysoce kvalitní impregnační prostředek na vodní bázi, který impregnuje materiál pracím procesem.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku

Popis

Impregrační prostředek Rapide Tex Waterproof Wash In zajistí, že si vaše voduodpudivé materiály zachovají své skvělé outdoorové vlastnosti. Rapide Tex Waterproof Wash In je vysoce kvalitní impregnační prostředek na vodní bázi, který impregnuje materiál pracím procesem. Nepere, ale impregnuje. Během pracího procesu obnovuje odolnost vůči vodě a zašpinění hi-tech outdoorového sportovního oblečení bez omezení prodyšnosti. Lze rovněž použít pro standardní svrchní oblečení, kde je požadována nepromokavost a současně zachování přirozené prodyšnosti.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné