Hlavní obsah stránky

Muc-Off Visor Lens & Google Cleaning Kit

Souprava Muc-Off Visor Lens & Google Cleaning Kit na čištění štítů, čoček a brýlí je ideální pro rychlé a bezpečné čištění na cestách. Rychle odstraňuje prach, bláto, hmyz, saze a mastné zbytky z vaší přilby a brýlí, čímž nezanechává šmouhy bez povrchové úpravy.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMuc-Off

Popis

Souprava Muc-Off Visor Lens & Google Cleaning Kit na čištění štítů, čoček a brýlí je ideální pro rychlé a bezpečné čištění na cestách. Rychle odstraňuje prach, bláto, hmyz, saze a mastné zbytky z vaší přilby a brýlí, čímž nezanechává šmouhy bez povrchové úpravy. Každá souprava obsahuje tkaninu z mikrovlákna vysoké kvality, které bylo speciálně navrženo pro čištění jemných povrchových úprav. Balení obsahuje také 35ml sprejovou lahvičku obsahující pokročilý biologicky odbouratelný čisticí prostředek s vyváženým pH.

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Motokosmetika Muc-Off

Všechny motokosmetika Muc-Off