Hlavní obsah stránky

Pioneer TS-G1310F

  • reproduktor do auta Pioneer TS-G1310F
reproduktor do auta Pioneer TS-G1310F

Vylepšený řada reproduktorů řady G reprezentuje i model Pioneer TS-G1310F, který je speciálně vyvinut pro prvotřídní a výkonný zvuk s vynikající hodnotou. Důležitou součástí této řady je pevný designový systém, který byl optimalizován pomocí vícenásobných šroubů, takže je velmi snadné ho instalovat do auta.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPioneer

Popis

Vylepšený řada reproduktorů řady G reprezentuje i model Pioneer TS-G1310F, který je speciálně vyvinut pro prvotřídní a výkonný zvuk s vynikající hodnotou. Důležitou součástí této řady je pevný designový systém, který byl optimalizován pomocí vícenásobných šroubů, takže je velmi snadné ho instalovat do auta. Právě tak se i tento autoreproduktor Pioneer TS-G1310F výtečně hodí do interiéru auta nejen svým vzhledem, ale hlavně výkonem a výborně rozlišeným zvukem, kterým disponuje. Reprodukuje hluboké, nápadité basy a přirozené výšky - dokonce i při vysokých hlasitostech.

Parametry

Reproduktorový systémdvoupásmový
Maximální zatíženost230 W
Průměr reprodukoru130 mm
Produktové čísloTS-G1310F
Typ reproduktorůkoaxiální
Citlivost89 dB
Montážní hloubka44 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Reproduktory do auta Pioneer

Všechny reproduktory do auta Pioneer