Hlavní obsah stránky

Apple AirPods 2019

Již druhá generace bezdrátových sluchátek značky Apple s inteligentní technologií v nadčasovém designu. Díky nabíjecímu pouzdru budou mít sluchátka energii až na 24 hodin poslechu hudby nebo telefonování.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuApple

Popis

Již druhá generace bezdrátových sluchátek značky Apple s inteligentní technologií v nadčasovém designu. Díky nabíjecímu pouzdru budou mít sluchátka energii až na 24 hodin poslechu hudby nebo telefonování. Jednoduše si je nasaďte a rovnou si užívejte hodiny skvělé zábavy.

Klíčové vlastnosti
  • výdrž s pouzdrem až 24 hodin
  • čip Apple H1
  • filtrace okolního šumu
  • akcelerometr a optická čidla
  • ovládání hlasem

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019

Apple AirPods vynikají svým převratným pojetím. Stačí je vyndat z pouzdra, nasadit si je a rovnou používat se všemi vašimi zařízeními. Nastavíte je pouze jedním klepnutím. Skvěle fungují s iPhonem, iPadem, Apple Wach nebo s Macem, ale díky Bluetooth 5.0 je připojíte i jakémukoli jinému zařízení s touto technologií.

Apple AirPods 2019 v pouzdru
Až 24 hodin hudby na jedno nabití

Samotná sluchátka zvládnou na jedno nabití přibližně 5 hodin poslechu hudby nebo 3 hodiny hovoru. Nabíjecí pouzdro má ale kapacitu pro několik dalších nabití. Sluchátka tak zvládnou hrát až 24 hodin na jedno nabití pouzdra. Pokud nestíháte sluchátka plně nabít, tak to rozhodně nevadí. Již po 15 minutách se sluchátka nabijí dostatečně pro 3 hodiny poslechu nebo 2 hodiny telefonního hovoru. Pouzdro využívá k nabíjení klasický konektor Lightning, který je pro výrobky Apple typický.

bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019 v uchu
Nový čip Apple H1

Apple AirPods jsou vybaveny moderním čipem Apple H1, který pomocí optických čidel a pohybových akcelerometrů pozná, kdy máte sluchátka nasazená. Ovládají zvuk, aktivují mikrofon v případě hovoru a zapnou přehrávání hudby, jakmile si dáte sluchátka do uší. Ať už máte v uších oba AirPody, nebo jen jeden z nich, čip H1 směruje zvuk tam, kam má. Při poslechu hudby zapnete přehrávání nebo přeskočení dopředu dvojitým poklepáním na sluchátko. Akcelerometr také díky detekci hlasu pozná, kdy mluvíte. Metodou formování paprsku pak dokáže filtrovat okolní hluk a zaměřit se na váš hlas tak, aby vás volající lépe slyšel.

Ovládání pomocí hlasu

Oproti první generaci podporují sluchátka příkaz „Hey Siri“. Můžete tak ovládat hlasitost, přepínat mezi skladbami, vytočit číslo ze seznamu nebo vyhledat trasu. Fungují tak jako zcela plnohodnotné handsfree a můžete je ovládat kdekoli a kdykoli. Siri vám také dokáže říct, kolik procent baterie sluchátkům ještě zbývá.

bezdrátová sluchátka Apple AirPods 2019
Moderní design

Sluchátka Apple AirPods 2019 mají totožný design jako jejich předchozí generace Apple AirPods 2017. Tvar sluchátek vychází z původních drátových sluchátek Apple EarPods, která byla dodávána k iPhonům. Sluchátka i pouzdro jsou vyrobené z bílého lesklého plastu. Jsou navržena tak, aby dobře držela v uchu a nijak netlačila. Vzhledem k tomu, že uši úplně nezacpou, stále můžete vnímat okolní prostředí pro vaši větší bezpečnost, například při přecházení. Dolní část sluchátek má protáhlý tvar, který sestupuje z uší, aby poskytoval lepší stabilitu a prostor pro uložení důležitých vnitřních součástí. Jedno sluchátko váží pouhé 4 g, takže o nich ani nebudete vědět. Sice nejsou voděodolná, ale lehký déšť nebo pocení při sportu hravě zvládají.

Sluchátka Apple AirPods jsou jedněmi z nejprodávanějších sluchátek a od uživatelů Zboží.cz získávají výborné hodnocení. Skvělou vychytávkou pro majitele těchto sluchátek je i bezdrátové nabíjecí pouzdro Apple AirPods MR8U2ZM/A, díky kterému při použití bezdrátové nabíječky nemusíte řešit další kabely.

Obsah balení
  • sluchátka AirPods
  • nabíjecí pouzdro s Lightning konektorem
  • USB-A kabel s konektorem Lightning

Parametry

Typ sluchátekpecky
Hmotnost46 g
Sportovníne
KonektorLightning
S mikrofonemano
Bezdrátováano

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Sluchátka Apple

Všechny sluchátka Apple