Hlavní obsah stránky

Kenwood KFC-S1366

  • reproduktor do auta Kenwood KFC-S1366
reproduktor do auta Kenwood KFC-S1366

Společnost Kenwood představuje špičku v oboru spotřební elektroniky, do jejíhož sortimentu patří také kvalitní elektronika do auta pro běžné i náročné uživatele. Auto reproduktory této společnosti představují skvělou volbu jak po stránce zvukové, tak po stránce funkční i estetické.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKenwood Electronics

Popis

Společnost Kenwood představuje špičku v oboru spotřební elektroniky, do jejíhož sortimentu patří také kvalitní elektronika do auta pro běžné i náročné uživatele. Auto reproduktory této společnosti představují skvělou volbu jak po stránce zvukové, tak po stránce funkční i estetické. Koaxiální 2 pásmové reproduktory se jmenovitým výkonem 30 W a maximálním výkonem 260 W. Citlivost je 89 dB/W/m s impedancí 4 Ω a frekvenčním rozsahem 45 - 22 000 Hz. Průměr reproduktoru je 130 mm a montážní hloubka 43,7 mm. Reproduktory disponují ochrannou mřížkou a košem z oceli.

Parametry

Reproduktorový systémdvoupásmový
Maximální zatíženost260 W
Průměr reprodukoru130 mm
Produktové čísloKFC-S1366
Typ reproduktorůkoaxiální
Citlivost89 dB
Montážní hloubka44 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta Kenwood Electronics

Všechny reproduktory do auta Kenwood Electronics