Hlavní obsah stránky

Pioneer TS-WX130DA

  • reproduktor do auta Pioneer TS-WX130DA
reproduktor do auta Pioneer TS-WX130DA

Pro milovníky hudby, kteří si chtějí užívat kvalitní zvukové zážitky i při cestách automobilem je tu kompaktní aktivní subwoofer Pioneer TS-WX130DA se zabudovaným zesilovačem třídy D s integrovaným ovládáním Digital Bass Control se dvěma režimy basů, a to DEEP (hluboké basy) a Dynamic (dynamické basy). Tyto režimy lze ovládat jednoduše a rychle přímo z kabelového dálkového ovladače.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPioneer

Popis

Pro milovníky hudby, kteří si chtějí užívat kvalitní zvukové zážitky i při cestách automobilem je tu kompaktní aktivní subwoofer Pioneer TS-WX130DA se zabudovaným zesilovačem třídy D s integrovaným ovládáním Digital Bass Control se dvěma režimy basů, a to DEEP (hluboké basy) a Dynamic (dynamické basy). Tyto režimy lze ovládat jednoduše a rychle přímo z kabelového dálkového ovladače. Basy produkují maximální výkon 160 W a nominální výkon 50 W. Díky kompaktní velikosti subwooferu lze systém snadno namontovat pod přední sedadla anebo v zavazadlovém prostoru.

Parametry

Maximální zatíženost160 W
Průměr reprodukoru200 mm
Citlivost100 dB
Produktové čísloTS-WX130DA

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Reproduktory do auta Pioneer

Všechny reproduktory do auta Pioneer