Hlavní obsah stránky

Pentax K-70

  • digitální zrcadlovka Pentax K-70
digitální zrcadlovka Pentax K-70

Digitální zrcadlovka PENTAX K-70 black + objektivy 18-50mm WR + objektiv 50-200mm WR: Osvědčená značka Pentax přichází opět se zrcadlovkou, která zaujme parametry a možnostmi, které konkurence běžně nabízí až u dražších modelů. K70 se v první řadě odlišuje tělem odolným proti stříkající vodě a prachu, nabízí pestrou paletu manuálních nastavení, velmi praktický výklopný displej a co je hlavní - skvělou obrazovou kvalitu díky čipu osazenému 24 Mpx.

Vybrat variantu (4)

Pentax K-70 + DA 18-50 mm WR + DA L 50-200 mm WR

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPentax

Popis

Digitální zrcadlovka PENTAX K-70 black + objektivy 18-50mm WR + objektiv 50-200mm WR: Osvědčená značka Pentax přichází opět se zrcadlovkou, která zaujme parametry a možnostmi, které konkurence běžně nabízí až u dražších modelů. K70 se v první řadě odlišuje tělem odolným proti stříkající vodě a prachu, nabízí pestrou paletu manuálních nastavení, velmi praktický výklopný displej a co je hlavní - skvělou obrazovou kvalitu díky čipu osazenému 24 Mpx. Pentax

Parametry

Rozlišení snímače24,4 MPx
Velikost snímačeAPS-C
Minimální ohnisková vzdálenost18 mm
Typ snímacího senzoruCMOS
Citlivost ISO102 400
Maximální ohnisková vzdálenost135 mm

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Digitální zrcadlovky Pentax