Hlavní obsah stránky

Nintendo Switch Lite

Herní konzole Nintendo Switch Lite je vybavena vším, co je potřebné k hraní kdekoliv a kdykoliv. Je kompaktní, lehká a podporuje pohodlné příruční hraní.

Vybrat variantu (7)

Nintendo Switch Lite Turquoise set konzole + Animal Crossing: New Horizons

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNintendo

Popis

Herní konzole Nintendo Switch Lite je vybavena vším, co je potřebné k hraní kdekoliv a kdykoliv. Je kompaktní, lehká a podporuje pohodlné příruční hraní. Nechybí 5,5palcový dotykový LCD displej, základní herní tlačítka, ani nezbytné analogové páčky. A díky svému elegantnímu designu se ji nebudete bát vytáhnout, kdykoliv si budete přát.

Klíčové vlastnosti
  • handheld mód
  • 5,5" dotykový LCD displej
  • vestavěné ovladače
  • multiplayer mód
  • rodičovská kontrola
  • kompaktní rozměry

Herní konzole Nintendo Switch Lite

Herní konzole Nintendo Switch Lite je odlehčený přírůstek v rodině konzolí Nintendo Switch. Nintendo Switch Lite je však čistokrevný handheld. Můžete s ní hrát všechny dostupné hry z rozrůstající se knihovny Nintendo Switch, které podporují hraní v handheld módu. Konzole však postrádá propojení s televizí nebo monitorem.

Herní konzole Nintendo Switch Lite
Barevná kompaktnost

Herní konzole Nintendo Switch Lite přináší hravý design v 4 barevných provedeních: Coral, Grey, Turquoise, Yellow a speciální Zacian & Zamazenta.

Herní konzole Nintendo Switch Lite coral
Ryzí handheld hraní

Herní konzole disponuje vestavěnými ovladači a velkým dotykovým 5,5" LCD displejem. Všechny hry si tak vychutnáte se skvěle vykresleným obrazem díky rozlišení HD 1280 × 720 px. O zvuk se starají integrované stereo reproduktory. Na horní straně se nachází slot pro herní karty (Nintendo Switch game karty) a konektor jack 3,5 mm pro připojení sluchátek.

Herní konzole Nintendo Switch Lite yellow
Multiplayerové hrátky

Lokální multiplayerovou hru si dohromady může zahrát až 8 herních konzolí, a to spolu či proti sobě. Navíc při připojení Joy-Con ovladačů ke konzoli, pak mohou na jedné konzoli hrát hráči v tabletop módu. S členstvím Nintendo Switch Online si pak můžete hrát s kamarády na dálku či s náhodnými hráči po celém světě (pomocí připojení LAN).

Herní konzole Nintendo Switch Lite turtoquise
Mazaná dlouhodobá zábava

Plynulý chod herní zábavy zajišťuje modifikovaný procesor NVIDIA Tegra, který je doplněný interní pamětí konzole o kapacitě 32 GB (přibližně 6,2 GB interní paměti zabírá systém). Úložiště lze navíc rozšířit díky slotu na paměťové karty typu microSD, microSDHC a microSDXC, který se nachází ve spodní části. A protože je tato kapesní konzole určená především k hraní na cestách, nechybí zde lithium-iontová baterie. Jedná se o akumulátor o kapacitě 3 570 mAh, který poskytuje až 6 hodin nepřetržitého hraní (závisí na softwaru a podmínkách užívání). Nabíjení konzole je prováděno prostřednictvím rozhraní USB-C a trvá přibližně 3 hodiny. Konzole nemá HD rumble nebo IR Motion kameru a nelze ji připojit k TV ani zasunout do Nintendo Switch dokovací stanice.

Herní konzole Nintendo Switch Lite grey
Pod rodičovskou kontrolou

Pomocí rodičovské kontroly lze uhlídat i ty nejvášnivější pařmeny her Nintendo Swich. Pomocí mobilní aplikace pro telefony a tablety se systémem Android a iOS lze nastavovat nejrůznější časové limity a tím hlídat herní čas uživatele konzole. V aplikace je možné sledovat i statistiky nejhranějších her.

Hravá kompaktnost

Největší předností této kapesní konzole je nízká hmotnost přibližně 275 g a malé rozměry 91,1 mm × 208 mm × 13,9 mm, díky nimž padne do ruky jako ulitá. Nechybí však ani senzory akcelerometr a gyroskop.

Parametry

Druh konzolekapesní
Připojení k internetuano
Propojení s online herní distribucíano
Kapacita32 GB
Přiložená hrane
Podpora Blu-rayne

Články k tématu

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Herní konzole Nintendo

Všechny herní konzole Nintendo