Hlavní obsah stránky

Sony Playstation 4 Pro 1 TB

Playstation 4 Pro vás vtáhne do herního prostředí plného úžasných zážitků. Hry si můžete užít ve skvělém 4K rozlišení, díky kterému dostanou herní světy naprosto živý rozměr.

Porovnání cen obchodů

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Playstation 4 Pro vás vtáhne do herního prostředí plného úžasných zážitků. Hry si můžete užít ve skvělém 4K rozlišení, díky kterému dostanou herní světy naprosto živý rozměr.

Klíčové vlastnosti
  • 4K rozlišení
  • úložiště 1 TB
  • tlačítko Share
  • technologie HDR
  • ovladač DualShock 4 v2

Herní konzole Sony Playstation 4 Pro

Pořiďte si ty nejlepší hry pro Playstation 4 a odstartujte nekonečné hodiny zábavy. Playstation 4 Pro je výkonná herní konzole s procesorem a grafikou AMD, která vám zprostředkuje obraz jako živý. Disponuje 1000GB úložištěm s dostatkem místa na vše potřebné. Součástí balení je i bezdrátový ovladač DualShock 4 v2. Zábava může začít.

Herní konzole Sony Playstation 4 Pro
Vynikne ve vašem interiéru

Vysoký výkon uzavřený v designovém těle. PS4 Pro je stylový kousek vyznačující se čistými liniemi s minimalistickými detaily. Jeho moderní vzhled dovede upoutat pozornost. Při zachování kompaktních rozměrů skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Herní konzole Sony Playstation 4 Pro
Nádherný obraz

Užijte si požitek ze hry ve 4K rozlišení bohatém na detaily a věrné vykreslené barvy. Krásně syté barvy vám zprostředkuje HDR technologie s bohatou paletou barevného spektra, která dodá herním dobrodružstvím nový rozměr. I bez podpory tohoto rozlišení si díky výkonu PS4 Pro užijete obraz ve vysoké kvalitě na jakékoliv televizi.

Herní konzole Sony Playstation 4 Pro
Vysoký výkon

Herní konzole disponuje vysoce výkonnými komponenty, které se postarají o plynulý chod náročných her. Playstation 4 Pro pohání 8jádrový procesor AMD Jaguar kooperující s grafikou AMD Radeon o výkonu 4,20 TFLOPS a 8 GB operační paměti GDDR5.

ovladač Sony Playstation 4 Pro
Praktický ovladač

Bezdrátový ovladač DualShock 4 v2 je vybaven dotykovým panelem, který rozšiřuje způsoby hraní. Určitě oceníte tlačítko Share, které umožní přenos videa a nasdílí je mezi vaše přátele. Stačí jediný stisk. Na ovladači se dále nachází integrovaná světelná lišta, ze které vychází barevný odraz přesně podle toho, co právě hrajete. Pohybové snímače rozpoznají každý pohyb, naklonění a rotaci.

Herní konzole Sony Playstation 4 Pro
Pokročilé funkce

Využijte PS4 Pro na maximum a seznamte se s některými užitečnými funkcemi. Rozšiřte původní kapacitu úložiště 1 TB o dalších 10 GB díky online prostoru určenému na uložení pozice z her. S Remote Play můžete streamovat hry prostřednictvím bezdrátové sítě na PC a další zařízení. Pro stabilní připojení k internetu můžete využívat i 5GHz standardu. Pro nákup her můžete využít praktickou PlayStation App.

Playstation 5

Společnost Sony neztrácí krok se současnými technologiemi, a proto posunula herní zábavu o další level – PlayStation 5. Tato herní konzole přichází s mnoha inovacemi, ať už se jedná o rychlý SSD disk nebo grafiku s technologií Ray tracing. Herní svět vám doslova oživne pod rukama v ovladači s přesně vyladěnou haptickou odezvou.

Parametry

Druh konzolestolní
Připojení k internetuano
Propojení s online herní distribucíano
Kapacita1024 GB
Přiložená hrane
Podpora Blu-rayano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Herní konzole Sony