Hlavní obsah stránky

NBA 2K21 PS5

Ikonická sportovní série se vrací a nabízí vylepšení grafického zpracování, hratelnost a také nové prvky v herních módech. Ponořte se s NBA 2K21 do všech aspektů basketu a jeho kultury, kde všechno je hra.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobku2K Games

Popis

Ikonická sportovní série se vrací a nabízí vylepšení grafického zpracování, hratelnost a také nové prvky v herních módech. Ponořte se s NBA 2K21 do všech aspektů basketu a jeho kultury, kde všechno je hra.

Klíčové vlastnosti
  • realistické zpracování
  • propracovaná mechanika střelby
  • příběhový mód
  • detailní zpracování hráčů

Sportovní hra NBA 2K21

Hra, která nabízí skvělý sportovní zážitek a vymazlený basketbal s báječnou atmosférou. Ve svém jádru je skvělou sportovní hrou, jenž vám nabídne spoustu herních režimů u kterých strávíte mnoho herních hodin.

hra NBA 2K21
Single i multiplayer režim

Díky jedinečným herním zážitkům si budete moct vychutnat singleplayer i multiplayer režim na maximum. Je čas ukázat sobě nebo celému světu své dovednosti. Ovládejte své oblíbené hráče a týmy podle svých představ navíc s vylepšenou hratelností a upravenými pohyby hráčů na palubovce.

režim NBA 2K21
Vytvořte si svou legendu

Cesta na vrchol bude pro Juniora spletitá. Vytvořte si vlastního hráče a prožijte s ním jeho příběh vedoucí do nejvyšší ligy v příběhovém módu. Posaďte se, hrajte před zaplněnými tribunami a užívejte si atmosféru severoamerické NBA z pohodlí domova. Vaše cesta začíná právě tam.

módy NBA 2K21
Čeká vás spousta výzev

Objevte kompetitivní a komunitní online funkce i různorodé herní módy. Díky oficiálním licencím a spolupráci s televizními stanicemi budete mít pocit, jako byste byli přímo na naleštěných palubovkách NBA. Přejděte do týmových výzev, jež nabízejí módy MyLeague, MyGM nebo MyTeam.

Člen do rodiny konzolí

Pro zajištění kompatibility mezi různými konzolemi bylo přidáno do her několik nových prvků. Prvním z nich je takzvaný MyTeam Cross-Progression umožňující přenos bodů, tokenů, karet a herního postupu. Druhým je Shared VC Wallet, který umožňuje přenos nákupů a odměn. Vychutnejte si hraní na maximum díky konzolím Playstation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava začíná.

Parametry

Žánrsportovní
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od3 roků
ESRB ratingE

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 5 2K Games