Hlavní obsah stránky

Marvel's Spider-Man 2 PS5

Marvel's Spider-Man 2 PS5 je akční hrou, která byla vývojářským studiem Insomniac Games vyvinuta speciálně pro konzole PlayStation 5. Vžijte se opět do kůže Petera Parkera.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

Marvel's Spider-Man 2 PS5 je akční hrou, která byla vývojářským studiem Insomniac Games vyvinuta speciálně pro konzole PlayStation 5. Vžijte se opět do kůže Petera Parkera. Originálního protagonisty prvního Marvel's Spider-Man, který se opět pustí do ochrany metropole. Sledujte životem kypící město a přineste pořádek do jeho ulic.

Peter Parker tentokrát nemusí být na své trable sám. Krom něj se do akce s ním může vydat v rámci kooperace také Miles Morales, který se stal hlavním hrdinou svého vlastního vyprávění. Společně se postaví všem zloduchům, jichž má být ve světě dostatek pro oba.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Playstation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacebez české lokalizace
Věk od16 let
ESRB ratingT

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 5 Sony