Hlavní obsah stránky

Marvels Spider-Man: Miles Morales PS5

V dobrodružství, ve kterém není nouze o průlety mezi mrakodrapy ani nekompromisní boje se zločinem se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu. Avšak nelítostný boj o moc tento nový domov ohrožuje a ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí také přijít velká odpovědnost.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuSony

Popis

V dobrodružství, ve kterém není nouze o průlety mezi mrakodrapy ani nekompromisní boje se zločinem se teenager Miles Morales přizpůsobuje svému novému domovu. Avšak nelítostný boj o moc tento nový domov ohrožuje a ctižádostivý hrdina si uvědomí, že s velkou mocí musí také přijít velká odpovědnost.

Klíčové vlastnosti
  • superhrdina v novém kabátu
  • originální příběh
  • prostředí New Yorku
  • propracovaný bojový systém

Pavoučí zábava s hrou Marvels Spider-Man: Miles Morales

Tvůrci z Insomniacu ve svém předchozím díle dokázali předvést svůj um. Nyní hru pozvedávají na novou úroveň v kůži nového superhrdiny, se kterým vás čekají propracované mechaniky hry, poutavý příběh plný barvitých postav a srdceryvných dějových zvratů, zástup zajímavých aktivit a celkově velký servis pro fanoušky komiksů.

hra Spiderman PS4
V pavoučí kůži

Poznejte život MIlese, který sice přišel o svého otce, ale stále má milující a silnou matku bojující za městkou čtvrť Harlem. Ve hře se setká se svou kamarádkou z dětství Phin, řeší komplikovaný vztah strýčka a zvyká si na svou novou identitu. Situace se ale začne hroutit jako domeček z karet.

příběh Spiderman PS4
Domov v ohrožení

Stačí jedený den bez Petera a Miles Morales se stává jediným ochráncem New Yorku, kterému hrozí nebezpečí. Jako nezralý ochránce se musí Miles naučit spoustu věcí za pochodu a bez svého mentora. Aby zachránil celý New York musí dospět velmi rychle a vzít masku Spider-Mana za svou.

prostředí Spiderman PS4
Objevte výbušnou sílu

V prostém lidu ještě nevzbuzuje mnoho důvěry a k tomu se ještě ocitá uprostřed otevřené války. Mladý hrdina postupně objevuje, že ovládá biometrické útoky, dokáže se skrýt pomocí kamufláže a cizí mu nejsou ani akrobatické kousky. A to vše se při záchraně města náramně hodí.

prostředí Spiderman PS4
Zástup vedlejších misí

Jak moc se budete kochat prolétáváním krásně zpracovaným vánočním New Yorkem a jak často se budete věnovat plnění vedlejších aktivit záleží jen na vás. Od potírání zločinu přes ukořisťování trofejí na vás čeká ve hře také ještě režim New Game+ a spousta dalších aktivit na mnoho hodin.

Cena za hrdinství

Projděte si zasněžené ulice nové, živé a rušné čtvrti, zatímco tam Miles hledá pocit sounáležitosti. Když se rozostří hranice mezi jeho osobním životem a životem plného boje mezi nevyzpytatelnou energetickou společností Roxxon a špičkovou zločineckou armádou Underground, musíte zjistit, co se musí obětovat pro větší dobro a jaká je cena za hrdinství.

Vychutnejte si hru na maximum díky konzoli Playstation 5. Užijte si dokonale plynulý obraz plný detailů ve vysokém rozlišení a posuňte herní zážitek na novou úroveň. Zábava může začít.

Parametry

Žánrakční
Druh licencekrabicová
Podpora 4Kano
Česká lokalizacečeské titulky
Věk od16 roků
ESRB ratingT

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Hry pro PlayStation 5 Sony