Hlavní obsah stránky

Microsoft Xbox Game Pass

Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass

Jste vášnivými hráči Xbox One a rádi objevujete nové hry? Potom je právě Xbox Game Pass přesně to, co hledáte. Otevře vám totiž přístup do širokého světa her všech žánrů.

Vybrat variantu (3)

Microsoft Xbox Game Pass 1 měsíc

3 varianty pro
Microsoft Xbox Game Pass

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMicrosoft

Popis

Jste vášnivými hráči Xbox One a rádi objevujete nové hry? Potom je právě Xbox Game Pass přesně to, co hledáte. Otevře vám totiž přístup do širokého světa her všech žánrů. Objevte a stáhněte si tituly, které jste si chtěli vždycky zahrát, nebo se jednoduše vraťte k oblíbeným hrám, které byste si rádi znovu připomenuli.

Klíčové vlastnosti
  • přes 100 titulů pro Xbox One a Xbox 360
  • nové hry k dispozici v den jejich vydání
  • každý měsíc nové tituly

Vstupenka do světa her Microsoft Xbox Game Pass

Zahrajte si hry různých žánrů, od dobrodružných a oblíbených rodinných her po střílečky, sportovní nebo logické hry a další. Navíc každý měsíc je nabídka Xbox Game Pass obměňována o nové tituly, takže budete mít vždy z čeho vybírat. Členství Xbox Game Pass je vaší vstupenkou do světa nekonečného hraní.

Xbox Game Pass cover
Více než 100 her na jednom místě

Získejte neomezený přístup k více než 100 titulům pro Xbox One a Xbox 360. Každý měsíc jsou přidávány nové tituly, vždy tak najdete něco nového k hraní. Stáhněte si hry přímo na vaši konzoli a pusťte se do online či offline hraní. Tak neváhejte a zahrajte si už dnes.

Na nic nečekejte

Exkluzivní hry pro Xbox můžete začít díky Game Pass hrát již v den jejich vydání. Vyzkoušejte pestrou škálu titulů od aktuálních prodejních trháků po uznávané hry od malých studií. Pokud se vám některá z herních pecek zalíbí natolik, že se rozhodnete mít ji napořád ve své knihovně, můžete si ji jednoduše zakoupit.

Xbox Game Pass timeline

Parametry

Délka členství1 měsíc

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Herní předplatné Microsoft

Všechny herní předplatné Microsoft