Hlavní obsah stránky

Microsoft Xbox Game Pass Ultimate

  • Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass Ultimate
  • Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass Ultimate
  • Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass Ultimate
  • Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass Ultimate
  • Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass Ultimate
Herní předplatné Microsoft Xbox Game Pass Ultimate

Ultimátní způsob hraní pro majitele Xbox konzolí a počítače zároveň? To je Xbox Game Pass Ultimate. Obsahuje totiž výhody členství Xbox Live Gold, tedy možnost hraní online a k tomu navíc každý měsíc hry zdarma, a další výhodné nabídky.

Vybrat variantu (2)

Microsoft Xbox Game Pass Ultimate 3 měsíce

2 varianty pro
Microsoft Xbox Game Pass Ultimate

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuMicrosoft

Popis

Ultimátní způsob hraní pro majitele Xbox konzolí a počítače zároveň? To je Xbox Game Pass Ultimate. Obsahuje totiž výhody členství Xbox Live Gold, tedy možnost hraní online a k tomu navíc každý měsíc hry zdarma, a další výhodné nabídky. Svou konzoli Xbox One tak můžete využít na maximum.

Klíčové vlastnosti
  • všechna Xbox členství v jednom

  • přístup ke knihovně her na PC

  • Xbox Live Gold

  • Xbox Game Pass

Všechna členství pod jednou střechou s Xbox Game Pass Ultimate

Chcete si svůj Xbox užít opravdu naplno? Díky členství Xbox Game Pass Ultimate získáte v jednom členství úplně všechny výhody, které je na Xboxu možné čerpat. Můžete hrát širokou škálu her ze všech žánrů, každý si zkrátka najde to své. Pro členy jsou k dispozici exkluzivní nabídky a slevy.

Xbox Game Pass Ultimate hry
Výhody členství

V rámci Xbox Game Pass Ultimate získáte Xbox Live Gold a Xbox Game Pass. Nové hry neustále přibývají a tituly vyvíjené přímo Xbox Game Studios jsou k dispozici ihned v den jejich vydání. Nevyhovuje vám členství? Není problém, předplatné totiž můžete kdykoli zrušit.

Xbox Game Pass Ultimate black
Hry nejen pro Xbox

V rámci členství Xbox Game Pass Ultimate získáváte navíc přístup nejen k hrám pro váš Xbox, ale rovnou i ke knihovně her pro PC. Nezáleží tedy na tom, jestli máte zrovna chuť si zapnout konzoli nebo sednout k počítači. Xbox Game Pass Ultimate vám dá obrovské množství možností, co si zahrát v obou případech.

Xbox Game Pass Ultimate game pass
Xbox Game Pass

Díky Xbox Game Pass máte po dobu členství přístup k více než 100 hrám pro počítač i konzoli. Hry si můžete libovolně kdykoliv nainstalovat, zahrát, smazat a znova nainstalovat. V katalogu naleznete přes nepřeberné množství her od a do z. Některé jsou ověřené tituly ještě z dob Xbox 360, nechybí ale samozřejmě ani nejžhavější novinky.

Xbox Live Gold

Xbox Live Gold vám dává možnost zahrát si na konzoli Xbox One online hry v režimu multiplayer s ostatními hráči z celého světa. Navíc si ze sekce Games with Gold můžete nainstalovat a na vždy uchovat měsíčně až 4 plné hry zdarma. Přidejte se k obrovské hráčské komunitě a najděte si další hry, které si oblíbíte. Navíc si můžete užít i další bezplatné výhody včetně spotřebního obsahu a nabídek od partnerů.

Xbox Game Pass Ultimate timeline

Parametry

Délka členství3 měsíce

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Herní předplatné Microsoft

Všechny herní předplatné Microsoft