Hlavní obsah stránky

Lexibook Cyber Arcade Pocket

Herní konzole Lexibook Cyber Arcade Pocket

Herní konzole Lexibook Cyber Arcade Pocket má celkem 150 přednastavených her, kde najdete sport, akci, logiku, dobrodružství a mnohé další. S přenosnou herní konzolí můžete lovit příšery, unikat z nebezpečných zón, střílet góly nebo vyhrávat divoké soutěže.

Vybrat variantu (2)

Lexibook Cyber Arcade Pocket Tlapková patrola

2 varianty pro
Lexibook Cyber Arcade Pocket

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLexibook

Popis

Herní konzole Lexibook Cyber Arcade Pocket má celkem 150 přednastavených her, kde najdete sport, akci, logiku, dobrodružství a mnohé další. S přenosnou herní konzolí můžete lovit příšery, unikat z nebezpečných zón, střílet góly nebo vyhrávat divoké soutěže. Konzole připraví hodiny zábavy pro každého. Cyber Arcade Pocket je vybavena 1,8" LCD displejem a 8bitovým procesorem. Napájení probíhá pomocí 3 AAA/LR03 baterií, které nejsou součástí balení. Díky kapesnímu provedení se vám konzole pohodlně vleze do batůžku a můžete si ji s sebou kamkoli vzít.

Parametry

Druh konzolekapesní
Přiložená hraano
Podpora Blu-rayne
Připojení k internetune
Propojení s online herní distribucíne
Retrone

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Herní konzole Lexibook