Hlavní obsah stránky

Les v domě - Alena Mornštajnová (2023) [E-kniha]

Kniha Les v domě - Alena Mornštajnová (2023) [E-kniha]

Říkají jí cácora a vypadá to, že je na světě nedopatřením a jakoby navíc. Otec kamsi zmizel při povodních, matka utíká před odpovědností k milencům a alkoholu — a děvčátko zůstalo viset na krku nevraživé babičce, která obhospodařuje zahradnictví a je přesvědčená o tom, že všechno špatné lze v životě vyhubit jako žravé plzáky.

Vybrat variantu (3)

Les v domě - Alena Mornštajnová (2023) [E-kniha] e-kniha

3 varianty pro
Les v domě - Alena Mornštajnová (2023) [E-kniha]

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuHOST

Popis

Říkají jí cácora a vypadá to, že je na světě nedopatřením a jakoby navíc. Otec kamsi zmizel při povodních, matka utíká před odpovědností k milencům a alkoholu — a děvčátko zůstalo viset na krku nevraživé babičce, která obhospodařuje zahradnictví a je přesvědčená o tom, že všechno špatné lze v životě vyhubit jako žravé plzáky. Nebo o tom prostě nemluvit. Jenže všude kolem je les, ve kterém se skrývá cosi hrozivého, a cácora jednoho dne mluvit začne.

Parametry

Literární žánrromán
Počet stran304
Formát Mobiano
Formát PDFano
Jazykčeština
Rok vydání2023
Formát ePUBano

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Všechny podobné

Elektronické knihy HOST

Všechny elektronické knihy HOST