Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21151 Souboj ve světě End

  • stavebnice LEGO Minecraft 21151 Souboj ve světě End
  • stavebnice LEGO Minecraft 21151 Souboj ve světě End
  • stavebnice LEGO Minecraft 21151 Souboj ve světě End
stavebnice LEGO Minecraft 21151 Souboj ve světě End

Staň se drakobijcem v Minecraft sadě Souboj ve světě End! Popadni lektvar, endovou perlu a čarovný luk a připrav se na dlouho očekávané setkání ve světe Minecraft. Znič endový krystal, poraz endermana, zabij draka chrlícího ohnivé koule a staň se vítězem bitvy ve světě End! Lego Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Staň se drakobijcem v Minecraft sadě Souboj ve světě End!

Popadni lektvar, endovou perlu a čarovný luk a připrav se na dlouho očekávané setkání ve světe Minecraft. Znič endový krystal, poraz endermana, zabij draka chrlícího ohnivé koule a staň se vítězem bitvy ve světě End!

Lego Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími Lego Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte7 roků
Počet dílků222
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kohokoliv

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší dárky za vysvědčení

Už máte pro svého školáka dárek za vysvědčení? I když všechny známky možná nejsou podle vašich představ, mnohem důležitější je ocenit snahu dítěte. Připravili jsme pro vás několik tipů pro malé i…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO