Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21172 Zničený portál

  • stavebnice LEGO Minecraft 21172 Zničený portál
  • stavebnice LEGO Minecraft 21172 Zničený portál
stavebnice LEGO Minecraft 21172 Zničený portál

Steve potřebuje nové netheritové brnění. Nejprve ale musíte vytěžit obsidián a opravit zničený portál.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Steve potřebuje nové netheritové brnění. Nejprve ale musíte vytěžit obsidián a opravit zničený portál. Pak jím budete moci projít do ohnivého podsvětí, kde na vás již čeká wither kostlivec a hoglin! Probojujte se k rudě známé jako Ancient debris a vraťte se portálem zpět. Nakutejte zlato do pece a vyrobte Steveovi novou helmu, brnění a meč.

Stavebnice Zničený portál od LEGO Minecraft provede fanoušky populární online hry starodávným portálem do světa multidimenzionálních dobrodružství, která neberou konce. V sadě nechybí Steve, populární postava ze hry Minecraft, ale ani další důvěrně známé figurky – jehňátko, hogliní mládě a wither kostlivec – a sestavitelný portál s ručním ovládáním.

Lego Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími Lego Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 roků
Počet dílků316
Produktové číslo21172
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kluky

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO