Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21242 Aréna v Endu

  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21242 Aréna v Endu
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21242 Aréna v Endu
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21242 Aréna v Endu
Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21242 Aréna v Endu

Těžko si lze představit dobrodružnější bitvy v říši Minecraft než ty, které hostí Aréna v Endu (21242) od LEGO Minecraft. Hráči od 8 let budou muset zapojit všechny své dovednosti, aby dokázali v tomto zábavném a akčním modelu přežít.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Těžko si lze představit dobrodružnější bitvy v říši Minecraft než ty, které hostí Aréna v Endu (21242) od LEGO Minecraft. Hráči od 8 let budou muset zapojit všechny své dovednosti, aby dokázali v tomto zábavném a akčním modelu přežít. Na sestavení vás čeká 252 kostek.

LEGO Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků252
Produktové číslo21242
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kluky

Články k tématu

Domácnost a zahradaTipy na nejlepší dárky za vysvědčení v roce 2023

Už máte pro svého školáka dárek za vysvědčení? I když všechny známky možná nejsou podle vašich představ, mnohem důležitější je ocenit snahu dítěte. Připravili jsme pro vás několik tipů pro malé i…

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO