Hlavní obsah stránky

LEGO Minecraft 21246 Bitva v Deep Darku

  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21246 Bitva v Deep Darku
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21246 Bitva v Deep Darku
  • Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21246 Bitva v Deep Darku
Stavebnice LEGO LEGO Minecraft 21246 Bitva v Deep Darku

Stavebnice Bitva v Deep Darku (21246) od LEGO Minecraft zavede hráče od 8 let na dobrodružství nabité klasickými prvky z populární hry. Děti se vydají na akční dobrodružství do jedné z nejdrsnějších lokací ve světě Minecraft po boku rytíře s kuší a netheritového rytíře.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLEGO

Popis

Stavebnice Bitva v Deep Darku (21246) od LEGO Minecraft zavede hráče od 8 let na dobrodružství nabité klasickými prvky z populární hry. Děti se vydají na akční dobrodružství do jedné z nejdrsnějších lokací ve světě Minecraft po boku rytíře s kuší a netheritového rytíře. Vybaveni brněním a zbraněmi prozkoumají všichni společně starobylé město, kde lze těžit vzácné suroviny.

Otočením knoflíku se aktivuje Warden, který vystoupí z hlubinné rudy, aby je zastavil. Během bitvy mohou hráči pomocí spínače aktivovat obří explozi. V sutinách se ukrývá truhla se vzácnými předměty: kostí, léčivým lektvarem a 2 sněhovými koulemi. Pro ještě více digitální zábavy je zde aplikace LEGO Builder s intuitivními nástroji přibližování a otáčení, aby si děti mohly svůj model vizualizovat, zatímco na něm pracují.

LEGO Minecraft je stavebnice vhodná pro fanoušky této oblíbené videohry. Věku dítěte je uzpůsobena náročnost stavebnice a počet dílků. Stejně jako ve videohře, mohou děti chovat dobytek, pěstovat plodiny, budovat stavby, těžit rudu nebo dokonce bojovat proti nepřátelských mobům. Kombinace stavebnice s dalšími LEGO Minecraft sadami umožňuje stvořit vlastní jedinečný svět.

Parametry

Věk dítěte8 let
Počet dílků584
Produktové číslo21246
LEGO sérieMinecraft
Určení stavebnicepro kohokoliv

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Stavebnice LEGO LEGO

Všechny stavebnice LEGO LEGO