Hlavní obsah stránky

Legendario Elixir de Cuba 7 y.o. 34 %

Rum Legendario Elixir de Cuba 7 y.o. 34 %

Legendario Elixir je kubánský rum s bohatou jemnou sladkou chutí. Vyrábí se na Kubě od roku 1945 a to z nejlepší vybrané cukrové třtiny.

Vybrat variantu (6)

Legendario Elixir de Cuba 7 y.o. 34 % 0,7 l + hrnek zlatý

6 variant pro
Legendario Elixir de Cuba 7 y.o. 34 %

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuLegendario

Popis

Legendario Elixir je kubánský rum s bohatou jemnou sladkou chutí. Vyrábí se na Kubě od roku 1945 a to z nejlepší vybrané cukrové třtiny. Legendario Elixir je zcela odlišný od klasických rumů z Kuby. Zraje 7 let v sudech z amerického dubu, má jantarovou barvu a aroma rozinek a pomerančů. Chuť rumu Legendario Elixir je bohatá, delikátní, jemná a sladká.

Klíčové vlastnosti
  • kubánský rum z cukrové třtiny
  • jantarová barva
  • aroma rozinek a pomerančů
  • 7 let zrání v sudech z amerického dubu

Kubánský rum Legendario Elixir De Cuba 7y

Legendární rumový likér Legendario Elixir ze žhavé Kuby je sladký, jemný a příjemně hřejivý. Vyrábí se z perfektně vyladěné směsi zralých melasových rumů, která si řádně odpočine v sudech z amerického dubu a přichází třešnička na dortu. Tedy rozinky, které se v rumu minimálně měsíc macerují. Pak se přidá vymačkaná šťáva. Výsledkem je hutnější konzistence a dekadentní chuť, kde se k rozinkám přidávají tóny karamelu a pomerančů. Vychutnejte si ho při pokojové teplotě, silně vychlazený, nebo v míchaných nápojích.

Parametry

Dárkové baleníano
Nealkoholickéne
Obsah alkoholu34 %
Druh rumukaribský rum
Objem0,7 l
Země původuKuba

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Rumy Legendario