Hlavní obsah stránky

Don Papa 7 y.o. 40 %

  • rum Don Papa 7 y.o. 40 %
  • rum Don Papa 7 y.o. 40 %
rum Don Papa 7 y.o. 40 %

Prémiový rum, vyznačující se krásnou jantarovou barvou, lehkým ovocným aroma a především jemnou lahodnou chutí. Závěr má tento rum dlouhý, ve kterém lze kromě jiného rozeznat vanilku, med a kandované ovoce.

Vybrat variantu (3)

Don Papa 7 y.o. 40 % 0,7 l

3 varianty pro
Don Papa 7 y.o. 40 %

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuDon Papa

Popis

Prémiový rum, vyznačující se krásnou jantarovou barvou, lehkým ovocným aroma a především jemnou lahodnou chutí. Závěr má tento rum dlouhý, ve kterém lze kromě jiného rozeznat vanilku, med a kandované ovoce.

Klíčové vlastnosti
  • vyrobený z cukrové třtiny
  • zrál 7 let v dubových sudech
  • kvalitní 40% alkohol
  • originální etiketa
  • lehké ovocné aroma

Prémiový filipínský rum Don Papa 7 y.o. 40 %

Tento rum získal ocenění na mezinárodních soutěžích za originální etiketu a design láhve. V překladu znamená Don Papa "pantáta". Název rumu je inspirován revolucionářem Dionisem Magbuelasem, který vedl boj proti španělské nadvládě na Filipínách, jenž byl znám pod přezdívkou "Don Papa".

Historie etikety

Hravost v sobě ukrývá Don Papa už od prvního pohledu. Jeho etiketa vás upoutá podobiznou již zmíněného revolučního hrdiny Papa Isio, který je doslova obsypán zvířaty. Mnohá z nich jsou typická jen pro filipínské ostrovy. Když se zaměříte na detail, odhalíte makaky, ještěrky, šneky, brouky, ale i okatého malého primáta, který vyčnívá portrétu zpoza šátku. Jde o oblíbeného nártouna filipínského. Lahev je správně rumově zakulacená a celkový dojem hravosti dotváří i barvy etikety. U sedmiletého rumu Don Papa najdete červenou, jantarovou, okrovou a šedivou, která je hlavní barvou kreseb. Ty z obrazu vystupují díky stylu, který připomíná ten, jímž se běžně graficky zpracovávají bankovky.

etiketa Don Papa 7 y.o. 40%
Výjimečný původ

Tento rum je vyráběn v malých sériích na filipínském ostrově Negros. K výrobě se používají cukrové třtiny, které jsou výjimečně sladké a které jsou považovány za jedny z nejlepších na světě - vyrostly na filipínské vulkanické půdě. Třtina je fermentována, destilována a poté uložena do sudů z bílých amerických dubů. Takto rum zraje na úbočí pohoří Mount Kanlaon. Vybrané rumy jsou následně blendovány k dokonalosti. Vychutnejte si na patře jeho originální jemnost a delikátnost.

Parametry

Dárkové baleníne
Nealkoholickéne
Obsah alkoholu40 %
Zrání7 let
Druh rumukaribský rum
Objem0,7 l
Země původuFilipíny
Limitovaná edicene

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Rumy Don Papa

Všechny rumy Don Papa