Hlavní obsah stránky

Kuchařka pro mého syna - Veronika Zemanová (2023, pevná)

Kuchařka pro mého syna - Veronika Zemanová (2023, pevná)

Kuchařka pro mého syna má za cíl přivést dospívající dítě do kuchyně i z jiných důvodů, než jsou zapečené tousty. Kniha nenásilnou a láskyplnou formou seznamuje kluky (a holky) se základními postupy vaření, s vybavením kuchyně, snadnými osvědčenými recepty na polévky, hlavní jídla, saláty i dezerty.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuNakladatelství Smart Press

Popis

Kuchařka pro mého syna má za cíl přivést dospívající dítě do kuchyně i z jiných důvodů, než jsou zapečené tousty. Kniha nenásilnou a láskyplnou formou seznamuje kluky (a holky) se základními postupy vaření, s vybavením kuchyně, snadnými osvědčenými recepty na polévky, hlavní jídla, saláty i dezerty. Čerpá především z italské, ale také francouzské, americké či asijské kuchyně a nezapomíná na stálice kuchyně české. Učí začínající kuchaře, jak mít z vaření a dobrého jídla radost, jak z přípravy jídla udělat zábavu, ale také jak mít v kuchyni čisto a pořádek.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2023
Druh kuchařkyjednoduché a rychlé kuchařky
Počet stran208
Vazbapevná / vázaná
Produktové číslo978-80-88244-41-7

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Kuchařky a nápoje Nakladatelství Smart Press

Všechny kuchařky a nápoje Nakladatelství Smart Press