Hlavní obsah stránky

Krvavé země: Evropa mezi Hitlerem a Stalinem - Timothy Snyder (2022, brožovaná)

  • kniha Krvavé země: Evropa mezi Hitlerem a Stalinem - Timothy Snyder (2022, brožovaná)
kniha Krvavé země: Evropa mezi Hitlerem a Stalinem - Timothy Snyder (2022, brožovaná)

Mezi dvěma říšemi, Hitlerovou a Stalinovou, se nachází krvavá země, území dnešního Polska, Ukrajiny, Běloruska a pobaltských států, oběť největší demografické a humanitární katastrofy, jakou kdy člověk v lidských dějinách způsobil. Necelá dvě desetiletí stačila, aby zde v důsledku politiky dvou vůdců zahynulo čtrnáct milionů lidí.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPROSTOR

Popis

Mezi dvěma říšemi, Hitlerovou a Stalinovou, se nachází krvavá země, území dnešního Polska, Ukrajiny, Běloruska a pobaltských států, oběť největší demografické a humanitární katastrofy, jakou kdy člověk v lidských dějinách způsobil. Necelá dvě desetiletí stačila, aby zde v důsledku politiky dvou vůdců zahynulo čtrnáct milionů lidí. Publikace vysvětluje příčinu sledu katastrof ze zvláštního postavení těchto zemí v Evropě, z motivů dvou totalitních ideologií, ze záměrů a metod dvou diktátorů a jejich vzájemných souvislostí.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-7637-335-8
Počet stran496
Vazbabrožovaná / lepená

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta PROSTOR

Všechny dějiny a fakta PROSTOR