Hlavní obsah stránky

KRKA Fypryst Combo Spot-on pro psy

  • antiparazitikum pro psa KRKA Fypryst Combo Spot-on pro psy
antiparazitikum pro psa KRKA Fypryst Combo Spot-on pro psy

Krka Fypryst Combo Spot-on představuje přípravek pro psy, určený k prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami, a stejně tak se dá použít i k léčbě alergické dermatitidy po bleším kousnutí. Lék je podáván jednoduchým nakapáním na kůži psa pomocí přibalené jednodávkové pipety.

Vybrat variantu (4)

KRKA Fypryst Combo Spot-on pro psy M 10 - 20 kg/1x 1,34 ml

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKRKA

Popis

Krka Fypryst Combo Spot-on představuje přípravek pro psy, určený k prevenci napadení blechami, klíšťaty a všenkami, a stejně tak se dá použít i k léčbě alergické dermatitidy po bleším kousnutí. Lék je podáván jednoduchým nakapáním na kůži psa pomocí přibalené jednodávkové pipety.

Klíčové vlastnosti
  • aplikace na kůži pomocí jednodávkové pipety
  • chrání před blechami po dobu 8 týdnů
  • chrání před klíšťaty po dobu 4 týdnů
  • pro psy vážící v rozmezí 10-20 kg

Antiparazitikum Krka Fypryst Combo Spot-on

Toto antiparazitikum účinně eliminuje nejen blechy, ale také klíšťata a všenky. Představuje tak kombinovanou ochranu před více druhy škůdců, kteří mohou parazitovat na povrchu srsti vašich mazlíčků. Oceníte jistě i dlouhodobou účinnost po dobu několika týdnů a snadnou aplikaci pomocí pipety.

KRKA Fypryst Combo Spot-on pro psy 10 - 20 kg 1 x 1,34 ml
Pro koho je přípravek vhodný

Antiparazitikum Fypryst se nesmí používat u štěňat mladších 8 týdnů a vážících méně než 2 kg. Tato varianta je vhodná pro psy v rozmezí od 10 do 20 kg váhy. Přípravek by neměl být aplikován v případě probíhajícího onemocnění, které se projevuje horečkou, ani u zvířat v rekonvalescenci. Aplikace je možná během březosti a laktace. Antiparazitikum je výhradně určeno pro použití u psů. Nepoužívejte ho tedy u jiných zvířat, jelikož by mohlo dojít k předávkování. Vždy pozorně čtěte příbalový leták.

Způsob použití

Přípravek se nanáší jednoduše na kůži psa pomocí přiložené jednodávkové pipety. Nejprve je nutné srst rozhrnout v oblasti dolní části krku před lopatkami tak, aby byla vidět kůže a pak opakovaným stisknutím pipety vyprázdnit její obsah. Po aplikaci si umyjte ruce. Zvíře by si nemělo přípravek lízat, proto je vhodné mu v tom zabránit např. použitím ochranného límce. Další aplikace je možná nejdříve za 4 týdny. V průběhu prvních 2 týdnů se nedoporučuje častější koupání psa.

Parametry

Typ antiparazitikapipeta
Přírodníne
Proti klíšťatůmano
Objem1,34 ml
Proti blechámano
Velikost psastřední

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Antiparazitika pro psy KRKA