Hlavní obsah stránky

Beaphar Diaz pro psy 65 cm

  • antiparazitikum pro psa Beaphar Diaz pro psy 65 cm
  • antiparazitikum pro psa Beaphar Diaz pro psy 65 cm
antiparazitikum pro psa Beaphar Diaz pro psy 65 cm

Ochraňte vašeho psa před nebezpečnými parazity pomocí voděodolného obojku Beaphar Diaz. Antiparazitní obojek dokáže efektivně hubit klíšťata i blechy po dobu až 6 měsíců.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBeaphar

Popis

Ochraňte vašeho psa před nebezpečnými parazity pomocí voděodolného obojku Beaphar Diaz. Antiparazitní obojek dokáže efektivně hubit klíšťata i blechy po dobu až 6 měsíců.

Klíčové vlastnosti
  • pro všechny psy od půl roku
  • chrání až 6 měsíců
  • voděodolný

Obojek proti parazitům Diaz

Chraňte vašeho mazlíčka po celou sezónu díky obojku Diaz. Aktivní látka Dimpylatum hubí klíšťata a blechy. Obojek je určen jako prevence, ale dokáže hubit parazity i na srsti již napadených psů.

Beaphar Diaz Box
Jak obojek funguje

Antiparazitní obojek Diaz vašeho psa spolehlivě ochrání před nežádoucími parazity až na půl roku pomocí aktivní látky Dimpylatum, která se průběžně uvolňuje z obojku. Obojek je voděodolný, takže se nemusíte bát, že se účinná látka smyje. Obojek je pro psy neškodný, nenasazujte ho však štěňatům mladším 6 měsíců.

Beaphar Diaz
Pokyny pro správné nasazení

Univerzální velikost antiparazitního obojku umožňuje aplikaci na psa jakékoliv velikosti. Stačí ho navléct na krk psa, provléct do spony a zbývající část odstřihnout. Neutahujte ale obojek příliš, ideální je ponechat mezi obojkem a krkem prostor pro přibližně dva prsty.

Dosáhněte ideálních výsledků

Zbavte se parazitů nadobro! Nejúčinějším řešením je využít kombinace tří produktů. Pomocí šamponu Beaphar Bea Flea se nejúčinněji zbavíte parazitů na již infikovaném psovi. Poté pejskovi nasaďte obojek, který mu poskytne dlouhodobou ochranu. Nezapomeňte ale parazity zlikvidovat i ve vaší domácnosti! O to se postará sprej Shield Classic Spray .

Upozornění

Použitý obojek zlikvidujte v souladu s místními předpisy. Obojek se nesmí dostat do vodních toků, protože by mohl být nebezpečný pro ryby a vodní organismy.

Parametry

Typ antiparazitikaobojek
Přírodníne
Proti blechámano
Délka65 cm
Voděodolnýano
Proti komárůmne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Antiparazitika pro psy Beaphar