Hlavní obsah stránky

Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg

  • antiparazitikum pro psa Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg
antiparazitikum pro psa Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg

Tablety ochucené masovou příchutí ve tvaru kosti k léčbě smíšených parazitárních infekcí vyvolaných oblými a plochými červy (škrkavky, měchovci, tenkohlavci, tasemnice). Pomáhá při potlačení infekcí vyvolaných prvoky Giardia spp u štěňat a psů.

Vybrat variantu (2)

Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 2 tbl.

2 varianty pro
Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBayer

Popis

Tablety ochucené masovou příchutí ve tvaru kosti k léčbě smíšených parazitárních infekcí vyvolaných oblými a plochými červy (škrkavky, měchovci, tenkohlavci, tasemnice). Pomáhá při potlačení infekcí vyvolaných prvoky Giardia spp u štěňat a psů.

Klíčové vlastnosti
  • s příchutí masa
  • proti červům
  • podávání s krmivem i nalačno

Tablety Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg

Tablety je možné podávat s krmivem i nalačno. Před léčbou ani po léčbě není nutné omezovat množství nebo složení stravy, kterou pes běžně dostává. Za účelem léčby oblých a plochých červů by tablety měly být podány jednorázově. Dávkování by mělo být stanoveno po poradě s veterinárním lékařem. Obecně platí, že dospělí psi (starší šesti měsíců) by měli být podle standardního schématu odčerveni každé tři měsíce.

Tablety Bayer Drontal Dog Flavour 150/144/50 mg 24 tablet
Upozornění

Osoby, které podávají přípravek přímo psům, anebo jej psům přidávají do krmiva, by si měly v zájmu dodržení obecných hygienických zásad po manipulaci s přípravkem umýt ruce. Giardia spp. může nakazit člověka, proto v případě infekce psa je třeba požádat o radu lékaře. Jelikož přípravek obsahuje praziquantel, je účinný proti parazitům Echinococcus spp., kteří se sice nevyskytují ve všech členských státech EU, v některých se však začínají vyskytovat častěji. Echinokokóza představuje riziko pro člověka. Protože echinokokóza je onemocnění s povinným hlášením Světové organizaci pro zdraví zvířat (OIE), konkrétní pokyny pro léčbu, následná opatření a bezpečnost osob, je třeba získat od příslušné autority. Nepoužívejte v případě přecitlivělosti na léčivé látky nebo na některou z pomocných látek. Nepoužívejte v prvních dvou třetinách březosti.

Dávkování a způsob užití

Psi s hmotností 2-5 kg užívají 1/2 tablety, s hmotností 5-10 kg 1 tabletu, s hmotností 10-15 kg 1 a půl tablety a psi s hmotností 15-20 kg užívají 2 tablety. Na každých 5 kg živé hmotnosti přidejte polovinu tablety.

Parametry

Typ antiparazitikak vnitřnímu užití
Přírodníne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Antiparazitika pro psy Bayer