Hlavní obsah stránky

Bayer Foresto

Obojek Foresto pro kočky a malé psy odpuzuje a hubí parazity až po dobu 8 měsíců. Kromě klíšťat hubí i blechy a jejich vývojová stádia (larvy).

Vybrat variantu (2)

Bayer Foresto do 8 kg/38 cm

2 varianty pro
Bayer Foresto

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBayer

Popis

Obojek Foresto pro kočky a malé psy odpuzuje a hubí parazity až po dobu 8 měsíců. Kromě klíšťat hubí i blechy a jejich vývojová stádia (larvy). Chraňte svého mazlíčka po celou sezónu!

Klíčové vlastnosti
  • dlouhodobá ochrana zvířete
  • nezapáchá
  • voděodolný
  • pravidelně uvolňuje nízké dávky účinné látky

Obojek Foresto proti blechám a klíšťatům

Patentovaná technologie řízeného uvolňování zajišťuje trvale nízkou dávku účinných látek. Bezpečný pro lidi, zvířata i životní prostředí. Omezuje riziko přenosu onemocnění přenášených parazity.

Foresto pro psy a kočky
Dlouhodobá účinnost

Antiparazitikum ve formě obojku je vhodné již pro štěňata od 7. týdne života. Jedná se o veterinární léčivý přípravek, jehož účinné látky se nacházejí uvnitř polymerové hmoty obojku. Po nasazení obojku na zvíře se pravidelné dávky v malém množství uvolňují po dobu až 8 měsíců do lipidové vrstvy kůže a srsti, odkud se účinek proti parazitům přenáší na celý povrch těla.

Foresto pes
Jak obojek funguje

Účinek proti blechám nastupuje okamžitě po nasazení obojku. Přípravek má repelentní účinek (zabraňující sání) proti potvrzeným druhům klíšťat, čímž parazitům zabraňuje v sání krve hostitele. Tím také nepřímo pomáhá snižovat riziko přenosu nemocí přenášených vektory. Obě léčivé látky se pomalu a stále uvolňují v nízkých koncentracích z polymerové hmoty obojku směrem ke zvířeti.

Indikace: Léčba a prevence zablešení. Zabraňuje vývoji bleších larev v okolí zvířete. Pomocný přípravek při léčbě dermatitidy vyvolané blechami. Smrtící a repelentní účinek proti klíšťatům. Léčba při napadení všenkami. Snížení rizika babeziózy a ehrlichiózy.

Kontraindikace: Nepoužívejte u štěňat mladších 7 týdnů a u koťat do 10 týdnů. Dále nenasazujte na zvíře, je-li u něj již dříve zpozorována přecitlivělost na léčivé (imidakloprid a flumetrin) a pomocné látky.

Použití

Obojek vyjměte z ochranného sáčku těsně před nasazením. Rozviňte jej a odstraňte případné kousky plastových spojek. Nasaďte obojek zvířeti na krk tak, aby nebyl příliš utažený (při správném nasazení lze pod obojek vsunout 2 prsty). Volný konec obojku protáhněte poutkem a odstřihněte přesahující část ve vzdálenosti 2 cm za poutkem. Obojek musí být stále nasazen po ochrannou dobu 8 měsíců. Po uplynutí ochranné doby obojek sundejte. Pravidelně kontrolujte, zda je obojek správně utažen. Pokud je to nutné, zvláště u rychle rostoucích koťat/štěňat, povolte ho.

Foresto použití
Vhodná velikost

Pro psy do hmotnosti 8 kg použijte obojek o délce 38 cm. Pro psy o hmotnosti nad 8 kg zvolte obojek o délce 70 cm.

Upozornění

Účinné látky jsou uzamčeny uvnitř obojku Foresto a jsou uvolňovány ve velmi malých dávkách. Díky tomu je obojek Foresto bezpečný i pro vaši rodinu a domov. Tuto skutečnost potvrdila i řada studií zaměřených na bezpečnost. Nicméně stejně jako u jiných přípravků proti blechám a klíšťatům i v tomto případě platí určitá standardní bezpečnostní opatření, která je třeba dodržovat. Kompletní informace naleznete v příbalové informaci.

Parametry

Typ antiparazitikaobojek
Přírodníne
Proti blechámano
Délka38 cm
Voděodolnýne
Proti komárůmne

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Antiparazitika pro psy Bayer