Hlavní obsah stránky

Beaphar Bio Band pro psy 65 cm

  • antiparazitikum pro psa Beaphar Bio Band pro psy 65 cm
  • antiparazitikum pro psa Beaphar Bio Band pro psy 65 cm
antiparazitikum pro psa Beaphar Bio Band pro psy 65 cm

Beaphar Bio Band Plus obsahuje vysoce účinné esence nimby a voňavé éterické oleje přírodního původu, jako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cedrový olej, mátu a routový olej. Účinné látky proniknou do kožichu a na kůži psa, kožich bude voňavě svěží, kůže hebká a stálým nošením získá pes příjemnou vůni pro člověka i pro zvíře, nikoli však pro škodlivé parazity.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuBeaphar

Popis

Beaphar Bio Band Plus obsahuje vysoce účinné esence nimby a voňavé éterické oleje přírodního původu, jako eukalyptový olej, citrónový extrakt, cedrový olej, mátu a routový olej. Účinné látky proniknou do kožichu a na kůži psa, kožich bude voňavě svěží, kůže hebká a stálým nošením získá pes příjemnou vůni pro člověka i pro zvíře, nikoli však pro škodlivé parazity. Vysoce účinné vlastnosti čistě biologických nimbových esencí působí jako trvalý ochranný plášť. Je vhodný pro dospělé psy a štěňata od 8 týdnů.

Parametry

Typ antiparazitikaobojek
Přírodníano
Velikost psavelký
Délka65 cm
Voděodolnýano
S repelentním účinkemano

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Antiparazitika pro psy Beaphar