Hlavní obsah stránky

Královna Alžběta II. a královská rodina: Velká obrazová historie - Pangea (2022, pevná)

  • kniha Královna Alžběta II. a královská rodina: Velká obrazová historie - Pangea (2022, pevná)
kniha Královna Alžběta II. a královská rodina: Velká obrazová historie - Pangea (2022, pevná)

Tato celobarevná výpravná kniha přináší průřez britskou historií se speciálním zaměřením na vládnoucí dynastie, dále se široce věnuje současné panovnici Spojeného království a její rodině. Publikace pojednává i o sídlech královské rodiny (Buckinghamský palác, Windsor, Sandringham, Osborne, Balmoral, Holyrood, Kensingtonský palác) a jejich historii a o dalších aspektech jejího života (civilních i náboženských ceremoniích jako jsou svatby, pohřby, korunovace nebo investitury, královských kočárech, uměleckých a upomínkových předmětech, spojených s královskou rodinou, poštovních známkách či domácích mazlíčcích).

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPangea

Popis

Tato celobarevná výpravná kniha přináší průřez britskou historií se speciálním zaměřením na vládnoucí dynastie, dále se široce věnuje současné panovnici Spojeného království a její rodině. Publikace pojednává i o sídlech královské rodiny (Buckinghamský palác, Windsor, Sandringham, Osborne, Balmoral, Holyrood, Kensingtonský palác) a jejich historii a o dalších aspektech jejího života (civilních i náboženských ceremoniích jako jsou svatby, pohřby,

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2022
Produktové číslo978-80-277-0348-7
Počet stran328
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Podobné výrobky

Dějiny a fakta Pangea