Hlavní obsah stránky

Dějiny Vikingů: Děti Jasanu a Jívy - Neil Price (2023, pevná)

Dějiny Vikingů: Děti Jasanu a Jívy - Neil Price (2023, pevná)

Věk Vikingů, přibližně vymezený roky 750 a 1050, se stal svědkem nevídané expanze skandinávských národů. Seveřané se vydali do světa jako kupci, nájezdníci, dobyvatelé, objevitelé i kolonisté a ve všech těchto rolích proměnili mnohé kraje i země, od východního pobřeží Ameriky až po asijské stepi.

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuPangea

Popis

Věk Vikingů, přibližně vymezený roky 750 a 1050, se stal svědkem nevídané expanze skandinávských národů. Seveřané se vydali do světa jako kupci, nájezdníci, dobyvatelé, objevitelé i kolonisté a ve všech těchto rolích proměnili mnohé kraje i země, od východního pobřeží Ameriky až po asijské stepi. Historii však v tomto případě „nepsali vítězové“, nýbrž jejich oběti – kronikáři národů, jejichž území přeoral místo pluhu vikingský meč. Proto se dochovaly zejména zprávy, které líčí Seveřany právě z tohoto pohledu.

Parametry

Jazykčeština
Rok vydání2023
Produktové číslo978-80-277-1321-9
Počet stran552
Vazbapevná / vázaná

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Dějiny a fakta Pangea