Léčivý čaj Recenze Konopný táta konopný čaj na krevní tlak 50 g

Recenze Konopný táta konopný čaj na krevní tlak 50 g

Díky svému složení - 70% konopí, meduňka, hloh, jinan, mateřídouška, jmelí a srdečník je tento čaj vhodný pro každého kdo potřebuje dostat vysoký tlak pod kontrolu a na optimální úroveň. Konopná směs zároveň podporuje činnost oběhové soustavy, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a pomáhá při běžné činnosti cévní soustavy. Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

bod4. března 2024

Funkčnost. Senzorické vlastnosti.

Celoživotně trpím nekorigovatelnou hypertenzí. Žádné léky nezabíraly. Krevní tlak byl mimo měřitelné hodnoty tlakoměrů. Spíš jen ze zvědavosti jsem zkusil tento čaj a jeho hodnocení píši až po dvou měsících užívání. Krevní tlak se dostal na hodnoty, které již tlakoměry měří, což nesvládly žádné léčebné preparáty. Ačkoliv je zatím stále velmi vysoký, je znatelný jeho výrazný pokles, takže jsem si čajovou směs přiobjednal na dlohodobé užívání. Připravuji si jej postupem, který je uváděn pouze na stránkách obchodu jako nejsilnější (2 kávové lžičky směsi do 250 ml vody, přivést k varu a lehce vařit - probublávat - 5 minut, potom scedit a piju vlažný). Vúni a chuť čaje považuji za bonus. Mně voní jako posečená kvetoucí louka.

Registrovaný uživatel7. února 2023

Funguje . Krevní tlak po tomto čaji na velmi solidní úrovni . Používám již několik měsíců .

horova9. května 2024

rychlost

pavlasova-jana3. března 2024

Mam s ním dobré zkušenosti. Funguje.Čaj piji 1x denně,ne na noc.

kabelkovi20. ledna 2024

Na zkoušku

Nevím

OK

veraschnei18. listopadu 2023

Zatím piji čaj pár dní, tak uvidím teprve výsledky.Věřím, že budou výborné

Žádné

Registrovaný uživatel9. srpna 2023

Příjemná chuť.

Registrovaný uživatel27. června 2023

Tlak se částečně snížil, budu nadále testovat a objednal jsem další várku.

Hledal jsem přírodní prostředek na snížení krevního tlaku, který se mi zvedal i při užívání léků. Piju jeden šálek denně, ale současně užívám i předepsané léky a tlak se mi momentálně stabilizoval. Provádím pravidelně měření.

Registrovaný uživatel8. července 2023

Funguje, piju čaj dlouhodobě

Registrovaný uživatel17. května 2023

vybrala jsem si ho , protože mám i jiné produkty a jsem s nimi velmi spokojená.

obsahuje Jinan dvoulaločný, který obsahuje silný alergen. Hned jsem si nepřečetla obsah, až po druhém šálku čaje, kdy mě hodně rozbolela hlava.

Chuťově výborný.

Registrovaný uživatel17. března 2023

Chutově výborný, složením též, užívám teprve dva dny

nemám

spokojená

Registrovaný uživatel31. prosince 2022

Dobrý.

Registrovaný uživatel21. prosince 2022

Čaj jsem koupila na snížení KT. Zatím nevidím nějaké výsledky, ale piju ho 2x denně pouhých čtrnáct dnů. Přesto jsem si zakoupila další krabice, protože se dobře pije a má uklidňující účinky. Máme postiženou dceru ( dospělou), a občas jsem z ní úplně na dně.

Na KT a jeho snížení si musím nějakou dobu počkat. Léčba čajem trvá minimálně tři měsíce, ale jako bylinkový čaj je lahodný.

V léčení touto nechemickou cestou míním i nadále pokračovat.

Registrovaný uživatel16. prosince 2022

Mám vysoký tlak a už po 4 dnech se zdá, že ho mám tak akorát

Registrovaný uživatel17. října 2022

Dlouhou dobu ( od mládí) se léčím s hypertenzí, v současné době se mně po prodělání covidu tlak dost rozhodil.Lékař změnil léčbu a do toho užívám 2x denně šálek konopného čaje, který opravdu zabírá.Jsem spokojena.

Registrovaný uživatel22. září 2022

Proč sem vybral? Myslím, že o konopí a jeho účincích známe toho pořad málo. Myslím, že došlo k částečnému snížení TK, ač pobírám také předepsané léky. Každý den dopoledne cca půl litru nálevu.

žádné

Zatím spokojen

Registrovaný uživatel19. června 2022

Barva sušeného čaje a to že není zcela na prach. Příjemné aroma

Jsem velice spokojená a začínám s užíváním

Registrovaný uživatel16. června 2022

na bylinný čaj je docela chutný ;-)

ani po měsíci užívání 2x denně nelze s jistotou tvrdit, že má prokazatelné pozitivní vliv na snížení KT

Registrovaný uživatel9. června 2022

Na snížení tlaku nepomáhá. Chuť je nic moc.

Kdyby u tohoto čaje nebylo deklarováno, že je na krevní tlak dal bych o hvězdu více, protože chuť není zase až tak špatná (ale žádná sláva to taky není), nicméně uváděné léčivé účinky se neprojevili ani nepatrně. Užíváno dle návodu každý den. Tlak pravidelně měřen přesným pažním tlakoměrem.

Registrovaný uživatel3. června 2022

Účinný