Hlavní obsah stránky

KetoMix Proteinové tyčinky 16x 40 g

  • KetoMix Proteinové tyčinky 16x 40 g
  • KetoMix Proteinové tyčinky 16x 40 g
KetoMix Proteinové tyčinky 16x 40 g

Patříte k těm, kteří často nenajdou ani pět minut na přípravu svého jídla? V takovém případě jsou pro vás proteinové tyčinky KetoMix dokonalou záchranou. Už nemusíte mít obavy, že vás přepadne nečekaný hlad a vy sáhnete po něčem nezdravém.

Vybrat variantu (3)

KetoMix Proteinové tyčinky 16x 40 g vanilka

3 varianty pro
KetoMix Proteinové tyčinky 16x 40 g

Porovnání cen obchodů

Doporučené nabídky

Jak doporučené nabídky vybíráme?

Při doporučování nabídek zohledňujeme několik faktorů, aby byl pro vás nákup na Zboží.cz co nejpohodlnější. Doporučením pro vás hledáme vyvážený poměr kvality obchodu, ceny a dostupnosti. Při určení pořadí hrála roli také platba.

Nabídky dle ceny

Informace o výrobkuKetoMix

Popis

Patříte k těm, kteří často nenajdou ani pět minut na přípravu svého jídla? V takovém případě jsou pro vás proteinové tyčinky KetoMix dokonalou záchranou. Už nemusíte mít obavy, že vás přepadne nečekaný hlad a vy sáhnete po něčem nezdravém. Proteinové tyčinky KetoMix s nízkým obsahem sacharidů můžete mít vždy po ruce a dodat tak svému tělu kvalitní bílkoviny kdykoliv, kdekoliv a přitom pohodlně hubnout. Proteinové tyčinky KetoMix jsou vhodnou potravinou nejen pro ketonovou dietu. Tyčinkami můžete doplnit jak redukční, tak běžný jídelníček.

Parametry

Počet porcí16
Hmotnost640 g
Typ potravinytyčinka

Hodnocení a recenze

Mohlo by vás zajímat

Podobné výrobky

Všechny podobné

Keto dieta KetoMix

Všechny keto dieta KetoMix